سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / جریمه سنگین برای استیفن کری + لیورپول به بارسلونا چراغ سبز نشان داد – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

جریمه سنگین برای استیفن کری + لیورپول به بارسلونا چراغ سبز نشان داد – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

خبرگزاری تسنیم: استیفن کری، ستاره تیم بسکتبال گلدن استیت در بازی قبلی تیمش مقابل ممفیس گریزلیز به‌دلیل پرتاب محافظ دندانش به‌سمت داور از زمین مسابقه اخراج شد
خبرگزاری تسنیم: استیفن کری، ستاره تیم بسکتبال گلدن استیت در بازی قبلی تیمش مقابل ممفیس گریزلیز به‌دلیل پرتاب محافظ دندانش به‌سمت داور از زمین مسابقه اخراج شد.
کری در مورد این اتفاق گفت: من واقعاً قصد نداشتم که چیزی سمت داور پرتاب کنم چون اگر چنین تصمیم داشتم، می‌دیدید که هدف‌گیری من بهتر از این‌هاست.

سازمان لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا اعلام کرد که کری به‌خاطر این حرکت غیر ورزشی با حداکثر مبلغ ممکن یعنی 50 هزار دلار جریمه مواجه شده است. همچنین آندری ایگودالا نیز به‌خاطر فریاد زدن بر سر داور به 15 هزار دلار جریمه روبه‌رو شد.

——————-
خبرگزاری تسنیم: به نقل از نشریه میرر انگلیس، باشگاه لیورپول برخلاف تابستان امسال دیگر قصد ندارد برای حفظ فیلیپه کوتینیو تلاش کند و آمادگی خود برای فروش این مهاجم برزیلی را به اطلاع مسئولان بارسلونا رسانده است
بارسلونا تابستان امسال 3 پیشنهاد برای خرید کوتینیو به لیورپول داد که آخرین و بالاترین آنها 130 میلیون پوند بود.

میرر اما اکنون نوشته که قرمزهای مرسی‌ساید رقمی معقول‌تر برای فروش کوتینیو می‌خواهند و اولین نشانه‌‌های تمایل‌شان برای فروش او را به بارسایی‌ها نشان داده‌اند. به نوشته این نشریه انگلیس حداقل رقمی که لیورپول در ازای آن حاضر به فروش کوتینیو خواهد شد، 150 میلیون یورو است که می‌تواند او را به دومین بازیکن گران قیمت تاریخ پس از هموطنش نیمار (کسی که تابستان امسال با قراردادی 222 میلیون یورویی از بارسلونا به پاری‌سن‌ژرمن پیوست) تبدیل کند.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از نشریه میرر انگلیس، باشگاه لیورپول برخلاف تابستان امسال دیگر قصد ندارد برای حفظ فیلیپه کوتینیو تلاش کند و آمادگی خود برای فروش این مهاجم برزیلی را به اطلاع مسئولان بارسلونا رسانده است.
بارسلونا تابستان امسال سعی کرد که کوتینیو را با رقم پایه 100 میلیون پوند بخرد تا او را جانشین نیمار کند اما مقاومت لیورپولی‌ها و عدم تمایل یورگن کلوپ، سرمربی آنها به فروش این بازیکن 25 ساله، سبب شد تلاش آبی‌‌و‌اناری‌های نافرجام بماند. در واقع لیورپول برای فروش کوتینیو رقمی بالا تعیین کرد (200 میلیون پوند) که بارسایی‌ها را از ادامه تلاش برای خرید او منصرف کرد.

درباره ی back118

همچنین ببینید

طرح دو فوریتی مجلس برای ساماندهی بازار ارز – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

خبرگزاری مهر: محمدرضا پورابراهیمی گفت: در راستای ساماندهی بازار ارز امروز؛ نشست ویژه کمیسیون اقتصادی با …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *