سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / دروازه‌ بان تراکتور: شاید خیری در مصدومیتم است – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

دروازه‌ بان تراکتور: شاید خیری در مصدومیتم است – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

خبرگزاری تسنیم: دروازه‌بان تیم تراکتورسازی معتقد است که او از ابتدای فصل جاری بدشانسی آورده است.

محمدامین بهرامی درباره مصدومیت و پارگی رباط صلیبی‌اش، اظهار داشت: دو سه روز پیش بود که تمرین هنوز شروع نشده بود و من داشتم تمرین می‌کردم
دروازه‌بان تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: شاید قسمت این بود. شاید اصلاً این خواست خدا بود و خیری در آن است. من از همان ابتدای این فصل بدشانسی آوردم. ویزا شینگن در بازی دوستانه با نفت مسجد سلیمان سرم آن‌طور شد و از هوش رفتم. کم‌کم‌ داشتم خودم را پیدا می‌کردم و بدنم به اوج می‌آمد که پایم این طور شد. من سنی ندارم. دو سال است که دروازه‌بان تراکتورسازی هستم. سال پیش اخباری و گروسیان جلوی من بودند. به خاطر اتفاق رخ داده ابتدا از آقا یحیی (گل‌محمدی) معذرت‌خواهی می‌کنم. من خدمتگزار تراکتورسازی و مردم آذربایجان هستم. امیدوارم مصدومیتم به‌زودی برطرف قیمت تور استرالیا شود، اما اگر نشد فقط می‌توانم بگویم که شرمنده‌ام؛ شرمنده هواداران.

خبرگزاری تسنیم: دروازه‌بان تیم تراکتورسازی معتقد است که او از ابتدای فصل جاری بدشانسی آورده است.
وی افزود: هنوز میزان دقیق مصدومیتم مشخص نشده، چون زانویم در حال حاضر ورم دارد. باید ورم آن بخوابد و بعداً تست‌گیری کنند تا مشخص شود دقیقاً چه بلایی سر زانویم آمده است. آن‌طور که MRI اولیه نشان داده، به مینیسک پایم تور ارزان آنکارا هم فشار آمده است و باید زیر تیغ جراحی بروم. فعلاً زیر نظر دکتر صادقی هستم و فیزیوتراپی می‌کنم. باز هم باید MRI بگیرم تا ببینم چه می شود.

محمدامین بهرامی درباره مصدومیت و پارگی رباط صلیبی‌اش، اظهار داشت: دو سه روز پیش بود که تمرین هنوز شروع نشده بود و من داشتم تمرین می‌کردم. وقتی پرش کردم و با یک پا روی زمین آمدم، زانویم صدا داد. چند لحظه روی زمین خوابیدم، اما دردی احساس نکردم. فردای بلیط ارزان قیمت آن روز MRI گرفتم و مشخص شد که رباطم آسیب دیده است. نمی‌دانم این اتفاق در آن صحنه رخ داد یا رباطم قبلاً پاره شده بود.

درباره ی back118

همچنین ببینید

تجلیل ملکه الیزابت از بازیگران مطرح سینما – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

خبرگزاری مهر به نقل از آسوشیتدپرس: اما تامپسون، کایرا نایتلی و تام هاردی بازیگران بریتانیایی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *