سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / اوزیل: فقط حرف نزنید، حمایت کنید – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

اوزیل: فقط حرف نزنید، حمایت کنید – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

خبرگزاری مهر: مسوت اوزیل، بازیکن آلمانی تیم فوتبال آرسنال، یکی از بازیکنانی است که در هفته‌های اخیر مورد انتقاد شدید قرار گرفته است و البته به این انتقادات واکنش هم نشان داده است
اوزیل البته با فضای انتقادات آشنا است. وی گفت: یک بازیکن همیشه باید بتواند با انتقادات کنار بیاید، اما از اسطوره‌ها انتظار چنین رفتاری نداشتم. توصیه‌ام برای اسطوره‌های سابق باشگاه این است که دست از حرف تور بدروم نوروز 97 زدن بردارند و حمایت را شروع کنند. من نمی‌دانم دوران بازی‌ام چطور ادامه پیدا خواهد کرد، پنجمین فصل حضورم در آرسنال است و خوشحالم که یک توپچی هستم. در ۴ سال اخیر لحظات شیرین زیادی داشتم و این را می‎ستایم که این باشگاه چه معنی‌ای برای مردم لندن، بریتانیا و کل دنیا دارد.

اوزیل در واکنش به این انتقادات گفت: می‌گویند این بدترین تیم سال‌های اخیر یا شاید حتی دهه اخیر بوده است. اما ۴ تور مارماریس سال پیش من از رئال مادرید در ترانسفردقایق پایانی به این تیم آمدم، چون آرسن ونگر مرا متقاعد کرد. او از تاریخ باشگاه گفت، از اسطوره‌هایش مانند برگکمپ، ویرا، پیرس و … که بخش عمده‌ای از موفقیتشان را مدیون ونگر هستند.

خبرگزاری مهر: مسوت اوزیل، بازیکن آلمانی تیم فوتبال آرسنال، یکی از بازیکنانی است که در هفته‌های اخیر مورد انتقاد شدید قرار گرفته است و البته به این انتقادات واکنش هم نشان تور لحظه آخری اردبیل داده است. به غیر از او اما تیم آرسنال هم مورد انتقاد است که در بازار نقل و انتقالاتی تابستان تنها ۲ بازیکن خریده است.
او در ادامه گفت: آرسن گفت چطور کمکم می‌کند پیشرفت کنم. این همان چیزی است که یک بازیکن می‌خواهد بشنود اما شخص من در دورانی که در لندن بودم با انتقادات زیادی رو به رو شدم. انتقاداتی مثل اینکه اوزیل خیلی طمع‌کار است، زبان بدنش خوب نیست، جنگجو نیست و …. اینها چیزهایی است که تور قشم زمینی مردم  درباره من گفتند.

درباره ی back118

همچنین ببینید

تجلیل ملکه الیزابت از بازیگران مطرح سینما – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

خبرگزاری مهر به نقل از آسوشیتدپرس: اما تامپسون، کایرا نایتلی و تام هاردی بازیگران بریتانیایی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *