سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / واشنگتن همچنان مایل به مذاکره با کره شمالی است + نجفی با قالیباف دیدار می کند – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

واشنگتن همچنان مایل به مذاکره با کره شمالی است + نجفی با قالیباف دیدار می کند – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

خبرگزاری تسنیم: رکس تیلرسون وزیر خارجه آمریکا سه شنبه در اظهاراتی تاکید کرد: ایالات متحده هنوز مایل به گفتگو با کره شمالی است و به منظور یافتن راهی برای مذاکره با این کشور تلاش می کند ولی این بستگی به رهبر کره شمالی دارد
بر اساس این گزارش اظهارات تیلرسون در شرایطی است که رهبر کره شمالی اعلام کرده است که طرح مربوط به حمله موشکی به جزیره گوام را از ارتش دریافت کرده ولی تصمیم گیری نهایی تور هوایی قشم درباره آن بستگی به اقدامات بعدی واشنگتن خواهد داشت.

تیلرسون گفت: هیچ پاسخی برای تصمیم رهبر کره شمالی در قبال گوام ندارم.

ماتیس افزود: وزارت دفاع آمریکا تنها طی چند لحظه از شلیک موشک کره شمالی آگاه خواهد شد و از این مساله مطلع می شود که آیا این موشک به سوی گوام شلیک شده است یا نه. من تصور می کنم که اگر آنها به سوی آمریکا شلیک کنند، این مساله می تواند به سرعت موجب موجب تشدید جنگ شود.

اظهارات قیمت تور اروپا تیلرسون در شرایطی است که جیمز ماتیس وزیر دفاع آمریکا تاکید کرد: ایالات متحده تلاش خواهد کرد تا هر موشک کره شمالی را که به سوی این کشور یا سرزمین های آن شلیک شود، سرنگون کند.

کره شمالی هفته گذشته تهدید کرد که جزیره گوام را با موشک هدف قرار خواهد داد. در این جزیره حدود 6 هزار نظامی آمریکایی مستقر هستند.

وزیر خارجه آمریکا پیش از این گفته بود که آمریکا آماده گفتگو با کره شمالی قیمت تور تبریز است، اگر این کشور آزمایش های موشکی اش را متوقف کند.

خبرگزاری تسنیم: رکس تیلرسون وزیر خارجه آمریکا سه شنبه در اظهاراتی تاکید کرد: ایالات متحده هنوز مایل به گفتگو با کره شمالی است و به منظور یافتن راهی برای مذاکره با این کشور تلاش می کند ولی این بستگی به رهبر کره شمالی دارد.
——————-
خبرگزاری ایسنا: عضو منتخب شورای شهر پنجم از دیدار شهردار منتخب و فعلی تهران خبر داد.

زهرا نژاد چارتر مشهد بهرام با اشاره به حضور نجفی شهردار منتخب تهران در جلسه امروز گفت: اعضای شورای شهر نسبت به مسائل شهر و شهرداری صحبت‌هایی کرده و نجفی نیز در خصوص نحوه رسیدگی به این دل نگرانی‌ها پاسخ دادند
وی با بیان اینکه شهردار منتخب عنوان کرد که امروز دیداری با قالیباف شهردار فعلی تهران پیرو بررسی مسائل شهر خواهد داشت، گفت: به نظر می‌رسد میان مدیران قبلی و جدید ارتباط خوبی ایجاد شده که این ارتباط تور ارزان مالدیو خوب فرصتی برای بهبود وضعیت تهران است.

زهرا نژاد بهرام با اشاره به حضور نجفی شهردار منتخب تهران در جلسه امروز گفت: اعضای شورای شهر نسبت به مسائل شهر و شهرداری صحبت‌هایی کرده و نجفی نیز در خصوص نحوه رسیدگی به این دل نگرانی‌ها پاسخ دادند.

خبرگزاری ایسنا: عضو منتخب شورای شهر پنجم از دیدار شهردار منتخب و فعلی تهران خبر داد.
عضو منتخب شورای شهر پنجم افزود: همچنین نجفی عنوان کرد تور اردبیل که برنامه کوتاه و میان مدتی با اتکا به نظر کارشناسان برای اداره بهتر تهران دارد.

درباره ی back118

همچنین ببینید

تجلیل ملکه الیزابت از بازیگران مطرح سینما – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

خبرگزاری مهر به نقل از آسوشیتدپرس: اما تامپسون، کایرا نایتلی و تام هاردی بازیگران بریتانیایی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *