سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / حذف زودهنگام و زودهنگام‌تر؛ گروه مرگ حباب بود + سوئیسی‌ها توسط فیفا نقره داغ شدند – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

حذف زودهنگام و زودهنگام‌تر؛ گروه مرگ حباب بود + سوئیسی‌ها توسط فیفا نقره داغ شدند – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

خبرگزاری مهر: بعد از قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و مشخص شدن هم گروهی‌ها در این مسابقات، تیم ملی کشورمان با اسپانیا، پرتغال و مراکش هم گروه شد

اسپانیا و پرتغال بعنوان تیم های اول و دوم به مرحله یک هشتم نهایی رسیدند اما این دو تیم هم بیشتر از این مرحله توان بالا آمدن نداشتند و در مقابل اروگوئه و روسیه تن به شکست دادند تا از دور مسابقات کنار روند. در واقع گرچه در این گروه تیم های ایران و مراکش خیلی زود از مسابقات کنار رفتند، دو تیم پرتغال و اسپانیا نیز حذفی زودهنگام از مسابقات داشتند تا در عمل مشخص شود که هیچ تیم مدعی در این گروه قرار نداشت. گروهی که از آن بعنوان گروه مرگ یاد می شد در واقع حبابی بیش نبود. حبابی که خیلی زود از بین رفت و همه نماینده های آن مسابقات را ترک کردند.

خبرگزاری مهر: بعد از قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و مشخص شدن هم گروهی‌ها در این مسابقات، تیم ملی کشورمان با اسپانیا، پرتغال و مراکش هم گروه شد.

حضور قهرمان سابق جهان و اروپا، قهرمان اروپا و قهرمان قاره آفریقا به همراه تیم ملی کشورمان در این گروه نشان از سختی کار ایران در گروه مقدماتی بود تا موفقیت‌های نسبی تیم کشورمان در این مسابقات به چشم آید. رقابت در این گروه بسیار فشرده بود تا جایی که دست آخر اسپانیا و پرتغال در رقابتی فشرده و تنگاتنگ با تیم ملی ایران در آخرین لحظات مجوز صعود به مرحله بعدی مسابقات را گرفتند.

——————-

خبرگزاری فارس: سوئیسی‌ها شب گذشته از طرف فیفا حکم جریمه نقدی دریافت کردند.بعد از آنکه در پایان بازی مرحله گروهی برابر کاستاریکا که به تساوی 2 بر 2 منتهی شد، 3 تن از مقامات تیم بدون مجوز لازم پس از بازی وارد زمین شدند، یکی از آنها توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد

فیفا نیز این رفتار را غیرورزشی تعبیر کرد و جریمه فوق را در نظرگرفت.

این تیم البته در مرحله گروهی یکبار دیگر به خاطر رفتار ژردان شقیری، گرانیت ژاکا و اشتفان لیخت‌اشتاینر 25 هزار فرانک جریمه شد.

به همین خاطر فیفا مداخله کرد و فدراسیون فوتبال سوئیس را به مبلغ 35 هزار فرانک معادل 30220 یورو جریمه کرد.سوئیس فردا در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی مقابل سوئد قرار می‌گیرد.

شقیری و ژاکا که اصلیتی آلبانیایی و کوزوویی دارند، به دلیل رفتارهای سیاسی صرب‌ها در خصوص استقلال کوزوو و اعمال رفتار نژادپرستانه مقابل آلبانیایی ها، با دست‌اهی خود پرهای یک عقاب را ترسیم کردند. در حالیکه عقاب نمادی از پرچم آلبانی در حوزه بالکان است.

خبرگزاری فارس: سوئیسی‌ها شب گذشته از طرف فیفا حکم جریمه نقدی دریافت کردند.بعد از آنکه در پایان بازی مرحله گروهی برابر کاستاریکا که به تساوی 2 بر 2 منتهی شد، 3 تن از مقامات تیم بدون مجوز لازم پس از بازی وارد زمین شدند، یکی از آنها توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد.

درباره ی back118

همچنین ببینید

قراب: جواب نامه باشگاه استقلال چه شد؟ + انهدام ۵ تونل داعش در عراق – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

مهر: جواد قراب در گفت‌وگو با سایت باشگاه استقلال در واکنش به تصمیم سازمان لیگ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *