سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / شاهزاده ویلیام از دیوار «ندبه» بازدید می‌کند + نیمار: من بهترین بازیکن جهان هستم – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

شاهزاده ویلیام از دیوار «ندبه» بازدید می‌کند + نیمار: من بهترین بازیکن جهان هستم – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

خبرگزاری ایسنا: یکی از مقام‌های اسرائیلی تایید کرده که شاهزاده انگلیس قرار است در سفر خود به سرزمین‌های اشغالی از دیوار ندبه نیز بازدیدی داشته باشد
سخنگوی سفارت انگلسی در تل‌آویو نیز اعلام کرد که اظهار نظری درباره برنامه شاهزاده ویلیام ندارد.

شاموئل رابینویچ خاخام اسرائیلی اعلام کرد: مقام‌های انگلیسی به دنبال بررسی‌هایی برای بازدید شاهزاده ویلیام از دیوار مذکور در جریان سفرش به سرزمین‌های اشغالی هستند.

خبرگزاری ایسنا: یکی از مقام‌های اسرائیلی تایید کرده که شاهزاده انگلیس قرار است در سفر خود به سرزمین‌های اشغالی از دیوار ندبه نیز بازدیدی داشته باشد.

روز دوشنبه کاخ کنسینگتون اعلام کرده که شاهزاده ویلیام در سفر خود به خاورمیانه به اردن اسرائیل و سرزمین‌های اشغالی می‌رود اما در جریان سفرش به اسرائیل توقفی در مقابل دیوار ندبه نخواهد داشت اما ممکن است که این مسئله را بررسی کند.

اگر شاهزاده ویلیام از دیوار ندبه بازدید کند این اقدام یک بازدید خصوصی محسوب می‌شود و بازدید خصوصی احتیاجی به همراهی یک مقام عالی رتبه از سوی کشور میزبان را ندارد.

در بیانیه این کاخ همچنین آمده است شاهزاده ویلیام توقفی کوتاه در کلیسای مریم مجدلیه خواهد داشت و در آنجا به ادای احترام به شاهدخت آلیس، جد خود می‌پردازد.

یکی از مقام‌ها در قدس تایید کرد که این سفر و بازدید از دیوار ندبه بخشی از نخستین سفر شاهزاده ویلیام به سرزمین‌های اشغالی محسوب می‌شود.

شاهزاده ویلیام احتمالا در جریان سفرش به اسرائیل از دیوار ندبه نیز بازدید خواهد داشت.

وی از ارائه جزئیات در این باره امتناع کرد.

——————-

خبرگزاری فارس: نیمار در گفت‌وگویی در مورد تیم ملی برزیل و خودش صحبت کرد.

وی اظهارداشت:سلسائو(تیم برزیل) نسبت به 4 سال قبل بهتر آماده‌شده است
خبرگزاری فارس: نیمار در گفت‌وگویی در مورد تیم ملی برزیل و خودش صحبت کرد.

گلزن پاری‌سن‌ژرمن فرانسه که تابستان گذشته با انتقال 222 میلیون یورویی، گران‌ترین بازیکن دنیا شد، ادامه داد:مهم‌ترین بازیکنان کنونی فوتبال که فراتر از دیگران قرارمی‌گیرند، کریستیانو رونالدو و لیونل مسی هستند.اما اکنون بهترین بازیکن جهان، من هستم.چون این دو بازیکن اهل سیاره‌های دیگر هستند.

وی اظهارداشت:سلسائو(تیم برزیل) نسبت به 4 سال قبل بهتر آماده‌شده است.کسب قهرمانی جام جهانی، مهم‌ترین عنوانی است که در فوتبال وجوددارد.اهمیت جام جهانی خیلی بیشتر از فتح لیگ قهرمانان اروپا است.

درباره ی back118

همچنین ببینید

قراب: جواب نامه باشگاه استقلال چه شد؟ + انهدام ۵ تونل داعش در عراق – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

مهر: جواد قراب در گفت‌وگو با سایت باشگاه استقلال در واکنش به تصمیم سازمان لیگ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *