سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / ویکتوریا بکهام چگونه ستاره دنیای مد شد؟ – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

ویکتوریا بکهام چگونه ستاره دنیای مد شد؟ – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

– ترجمه از پردیس بختیاری: ویکتوریا بکهام، خواننده، ترانه‌سرا، نویسنده، مدل، بازیگر، طراح مد و بازرگان انگلیسی است که به خاطر عضویت اش در گروه «اسپایس گرلز» مشهور شد
ویکتوریا بکام در سال 2000 برای اولین بار به عنوان مدل در هفته مدل لندن حضور یافت. پس از چند سال او تبدیل به چهره تبلیغات شرکت های معتبر جهانی مانند دولچه و گابانا، آرمانی، روبرتو کاوالی و مارک جاکوبز شد.

ویکتوریا بکام چگونه ستاره دنیای مد شد؟

5. او توسط سلبریتی ها حمایت می شود

ویکتوریا بکام چگونه ستاره دنیای مد شد؟


8. پیشرفت او در استخدام نیرو چشمگیر است

ویکتوریا علاوه بر کیف های دستی برند خودش، کلکسیونی از برندهای دیگر مانند دولچه و گابانا یا شنل را نیز دارد. طبق گزارشات، کلکسیون کیف های هرمس او به تنهایی بیش از 2 میلیون دلار می ارزد.

ویکتوریا در زمنیه های مختلفی از مد و فشن فعالیت دارد. به عنوان مثال او با برندهای لباس ورزشی مانند ریبوک نیز همکاری داشته است. او در ماههای اخیر، در همکاری با این شرکت محبوب، کلکسیونی از لباس های ورزشی زنانه را تولید و روانه بازار کرد.

6. او جوایز بسیاری را دریافت کرده است

ویکتوریا بکام چگونه ستاره دنیای مد شد؟


ویکتوریا بکام چگونه ستاره دنیای مد شد؟


ویکتوریا در صنعت مد و فشن جوایز زیادی را دریافت کرده است که از جمله آنها می توان به برنده برند سال در جوایز فشن بریتانیا در سال 2011 و 2014 و همچنین لوکس ترین برند بریتانیا در سال 2015 اشاره کرد.

4. او در بخش تولید فعالیت دارد

ویکتوریا بکام چگونه ستاره دنیای مد شد؟


7. او موفق به دریافت نشان امپراتوری بریتانیا شد

ویکتوریا بکام چگونه ستاره دنیای مد شد؟


ویکتوریا بکام چگونه ستاره دنیای مد شد؟


اگر به عکس های قدیمی تر ویکتوریا نگاهی بیاندازیم، خواهیم دید که او در اکثر عکس هایش لبخند به لب دارد. در واقع او نه تنها خوش خنده بلکه شوخ طبع نیز بود. به قول یکی از طراحان او: «فشن خنده را از ویکتوریا دزدید!»

ویکتوریا بکام چگونه ستاره دنیای مد شد؟


13. وکتوریا یک زن خوش خنده بود

9. او کلکسیون لوازم آرایش خود را روانه بازار کرد

10. او با برندهای ورزشی همکاری می کند

ویکتوریا اولین کلکسیون لباس های خود را در سال 2008 روانه بازار کرد. این کلکسیون تنها شامل 15 دست لباس بود اما همین تعداد اندک تاثیر فراوانی در صنعت مد و فشن داشت، به طوری که ژورنالیست ها به تحلیل محصولات او در روزنامه هایی چون «تایمز»، «وگ» و «پورتر» پرداختند.

12. او کلکسیونی از کیف های دستی دارد

ویکتوریا تنها از نام خود برای ثبت برندش استفاده نکرد، او به دلیل علاقه ای که به مد و فشن دارد، خودش وارد عمل شده و در مراحل تولید نیز فعالیت دارد. اگر چه او در این زمینه آموزش های تخصصی ندیده است اما به اعضای تیم اش در تمام مراحل تولید کمک می کند. او در این باره گفته: «من دوست دارم که پیشرفت کارم را ببینم، از این که تنها نظاره گر باشم، بیزارم.»

در سال 2017، ویکتوریا بکام به دلیل کمک به صنعت مد و انجام کارهای خیرخواهانه، موفق به دریافت نشان امپراتوری بریتانیا با نام «gong» شد. این نشان از سمت ملکه انگلیس به او اعطا شد که خود یکی از ارزشمندترین نشان ها می باشد.

– ترجمه از پردیس بختیاری: ویکتوریا بکهام، خواننده، ترانه‌سرا، نویسنده، مدل، بازیگر، طراح مد و بازرگان انگلیسی است که به خاطر عضویت اش در گروه «اسپایس گرلز» مشهور شد. او کار خود را در دهه نود به ‌عنوان خواننده آغاز کرد و پس از جدایی از اعضای گروه به ‌عنوان خواننده تک‌ خوان به فعالیت خود ادامه داد.

3. اولین کلکسیون او کوچک اما تاثیرگذار بود

ویکتوریا بکام چگونه ستاره دنیای مد شد؟


1. او کار خود را به عنوان مدل آغاز کرد

ویکتوریا بکام چگونه ستاره دنیای مد شد؟


او در دهه گذشته با راه ‌اندازی خط پوشاک و محصولات خود به صنعت مد وارد شد و موفقیت های زیادی را از آن خود کرد. در ادامه آنچه را که باید درباره ویکتوریا و موفقیت های او در صنعت مد و فشن بدانید، برایتان آورده ایم.

ویکتوریا بکام چگونه ستاره دنیای مد شد؟


ویکتوریا کتاب زندگینامه خود با نام « Learning to Fly» را در سال 2001 چاپ کرد. کتاب دیگر او با نام « That Extra Half an Inch: Hair, Everything in Between» در سال 2016 منتشر شد که در مورد دنیای مد و فشن است. هر دوی این کتاب ها جذابیت زیادی برای خوانندگان داشته و به خوبی به فروش رسیده اند.

در کنار تولید پوشاک، ویکتوریا در سالهای اخیر وارد صنعت لوازم آرایش نیز شد. او 2 کلکسیون از لوازم آرایش را با همکاری برند «Estee Lauder» روانه بازار کرد که با استقبال خوبی مواجه شد.

ویکتوریا بکام چگونه ستاره دنیای مد شد؟


نه تنها خود ویکتوریا، بلکه ستاره های دیگری چون کیت وینسلت، گوئینت پالترو، کیم کارداشیان، بیانسه و… نیز لباس های برند او را به تن می کنند. در واقع او با داشتن حمایت های چنین ستاره هایی، نگران هیچ چیز نخواهد بود.

 2. او با برندهای دیگر همکاری می کرد

ویکتوریا کار خود را تنها با 3 نیرو آغاز کرد اما در انتهای سال 2017، حدود 180 نفر را به بخش های مختلفی چون طراحی، تولید و فروش شرکت خود اضافه کرد. در حال حاضر محصولات او در 50 کشور و در 400 فروشگاه به فروش می رسند.

قبل از این که ویکتوریا کلکسیون لباس های برند خود را در سال 2008 روانه بازار کند، با برندهای دیگر همکاری می کرد. در واقع اولین قدم او در دنیای مد و فشن با همکاری شرکت های عطر، جین، عینک و لباس آغاز شد. پس از سالها همکاری با این برندها و کسب تجربه، در نهایت توانست برند خود را ثبت کند.

11. او 2 کتاب منتشر کرده است

ویکتوریا بکام چگونه ستاره دنیای مد شد؟


درباره ی back118

همچنین ببینید

قراب: جواب نامه باشگاه استقلال چه شد؟ + انهدام ۵ تونل داعش در عراق – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

مهر: جواد قراب در گفت‌وگو با سایت باشگاه استقلال در واکنش به تصمیم سازمان لیگ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *