سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / هیأت‌ مدیره نفت آبادان بدون تغییر ادامه می‌دهد + شیوع بیماری در میان نظامیان آمریکایی در کویت – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

هیأت‌ مدیره نفت آبادان بدون تغییر ادامه می‌دهد + شیوع بیماری در میان نظامیان آمریکایی در کویت – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

ایسنا: علی عیسی‌زاده، مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان اظهار کرد: با دستور آقای صادق‌آبادی معاون وزیر نفت و با توجه به کمبود وقت و برای این‌که زمان از دست نرود، هیات‌مدیره نفت آبادان بدون تغییر به کار خود در فصل هجدهم لیگ برتر فوتبال نیز ادامه می‌دهد

مدیرعامل باشگاه نفت آبادان در پاسخ به سئوال دیگر که چه زمانی سرمربی تیم مشخص خواهد شد؟ عنوان کرد: با توجه به این‌که به تازگی به ما اطلاع داده‌اند که باید به کارمان در باشگاه ادامه دهیم، برای مسایل باشگاه از جمله تعیین سرمربی سریعا تشکیل جلسه می‌دهیم و طی دو سه روز آینده سرمربی مشخص می‌شود.

ایسنا: علی عیسی‌زاده، مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان اظهار کرد: با دستور آقای صادق‌آبادی معاون وزیر نفت و با توجه به کمبود وقت و برای این‌که زمان از دست نرود، هیات‌مدیره نفت آبادان بدون تغییر به کار خود در فصل هجدهم لیگ برتر فوتبال نیز ادامه می‌دهد.

وی در پاسخ به این سئوال که گویا آقای نصر اصفهانی از هیات مدیره نفت آبادان استعفاء داده بود نیز، گفت: او استعفای کتبی نداشت و به کار خود در هیات مدیره باشگاه ادامه خواهد داد.

——————-

خبرگزاری فارس: شیوع بیماری «نوروویروس» در میان نظامیان آمریکایی در کویت باعث نگرانی فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا شده است

روزنامه «الرأی» کویت در شماره امروز جمعه خود با اشاره به شیوع بیماری مذکور در میان نظامیان آمریکایی در کویت نوشت که فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا سعی دارد این بیماری را مهار کند و تا کنون ۸۴ نفر از نظامیان مبتلا شناسایی شده و به قرنطینه انتقال داده شده‌اند.

خبرگزاری فارس: شیوع بیماری «نوروویروس» در میان نظامیان آمریکایی در کویت باعث نگرانی فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا شده است.

علائم این بیماری تهوع، استفراغ، اسهال و خستگی و افت درجه حرارت بدن عنوان شده و آمده است که جمعه گذشته سه نفر از نظامیان در دو اردوگاه عریفجان و بوهرینگ که به این بیماری مبتلا شده بودند شناسایی شدند و پس از آن مسئولان فرماندهی مرکزی آمریکا تصمیم گرفتند افراد مبتلا به قرنطینه منتقل شوند.

گفته می‌شود بیماری نورو ویروس از طریق آب و غذا سرایت می‌کند و پس از گذشت ۱۲ تا ۴۸ ساعت از زمان ورود ویروس به بدن، علایم بیماری بروز می‌کند که البته با وجود مسری بودن احتمالا مرگ مبتلایان بسیار کم است.

درباره ی back118

همچنین ببینید

«رونالدو» قبلا از تصمیم ترک مادرید گفته بود! + فقط چند روز تا آغاز جنگ تجاری آمریکا با اروپا – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

خبرگزاری مهر: اظهار نظرهای کریس رونالدو درباره احتمال ترک تیم فوتبال رئال مادرید که بعد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *