سرخط خبرها
خانه / هشدار وزیر دفاع بعد از نمایش ضد ایرانی نتانیاهو – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

هشدار وزیر دفاع بعد از نمایش ضد ایرانی نتانیاهو – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

خبرگزاری ایلنا: امیر سرتیپ امیر حاتمی در مراسم تجلیل از اساتید نمونه دانشگاه صنعتی مالک اشتر وزارت دفاع ضمن تبریک اعیاد شعبان، روز کارگر و هفته معلم و با اشاره به نقش و جایگاه ارزنده دانشگاه صنعتی مالک اشتر در کشور گفت: ان‌شاءالله دانشگاهیان و دانشجویان دانشگاه صنعتی مالک اشتر و مجموعه وزارت دفاع بتوانند با انجام وظایف و رسالت خطیر خود زمینه‌ساز ظهور حضرت ولی عصر (عج)آخرین منجی عالم بشریت باشند
حاتمی با بیان اینکه امروز دنیا شاهد بدعهدی آشکار آنهاست، یادآور شد: الگوی رفتاری آمریکا در برجام برای نظام بین‌الملل خطرناک است و می‌تواند به پیروی از الگوهای دیگری منجر شود که برخی از آنها را هم‌اکنون شاهد هستیم.

وی با بیان اینکه این رژیم باید تاکنون درک کرده باشد که رزمندگان شجاع محور مقاومت در گرفتن انتقام خون شهدای همسنگر خود تردید نخواهند کرد، خاطرنشان کرد: به رژیم اشغالگر قدس و حامیان آن هشدار می‌دهم دست از توطئه، دسیسه و رفتارهای خطرناک بردارند.

خبرگزاری ایلنا: امیر سرتیپ امیر حاتمی در مراسم تجلیل از اساتید نمونه دانشگاه صنعتی مالک اشتر وزارت دفاع ضمن تبریک اعیاد شعبان، روز کارگر و هفته معلم و با اشاره به نقش و جایگاه ارزنده دانشگاه صنعتی مالک اشتر در کشور گفت: ان‌شاءالله دانشگاهیان و دانشجویان دانشگاه صنعتی مالک اشتر و مجموعه وزارت دفاع بتوانند با انجام وظایف و رسالت خطیر خود زمینه‌ساز ظهور حضرت ولی عصر (عج)آخرین منجی عالم بشریت باشند.

وزیر دفاع افزود: آنچه شکست‌های این رژیم را در دهه‌های اخیر رقم زده، ایده متعالی و آرمان انقلاب اسلامی و جریان مقاومت به عنوان پیروان این ایده بوده است.

حاتمی ادعاهای نخست‌وزیر رژیم اشغالگر قدس را بی‌پایه و اساس و پوچ دانست و اظهار داشت: طرح چنین ادعاهایی حتی برای مردم و افکارعمومی نیز تصور پذیرش وجود ندارد و نشانه عجز و سرگشتگی رژیم صهیونیستی از شکست‌های منطقه‌ای و درماندگی در مقابل مقاومت مردانه مبارزین فلسطینی است که حاضر به سازش نشده‌اند.

وزیر دفاع با برشمردن جایگاه حساس وزارت دفاع تصریح کرد: با توجه به علم و اراده همراه با فضای معنوی که در فضای دانشگاه صنعتی مالک اشتر وجود دارد انتظار می‌رود این دانشگاه با سرعت بیشتری اهداف مورد نظر را دنبال کند.

وزیر دفاع با اشاره به صداقت، ازخودگذشتگی و حسن نیت کشورمان در انجام دقیق تعهدات در مذاکرات هسته‌ای و برجام بیان کرد: در حالی که دنیا نظاره‌‌‌‌گر تعامل سازنده جمهوری اسلامی ایران است، امریکائی‌ها نشان دادند که نمی‌توان به وعده و قول آنها اعتماد کرد.

وی اضافه کرد: کارگزاران رژیم اشغالگر و سرکوب‌گر صهیونیست به خوبی درک کرده‌‌اند که به رغم موفقیت‌های ظاهری در توسعه‌طلبی‌هایشان تا سال ۱۹۷۹، از زمان پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷ تاکنون در هیچ جنگی پیروز نشده‌اند و سیر نزولی را در دستیابی به اهداف نامشروع خود داشته‌‌اند و این روند ادامه داشته و در آینده نیز ادامه خواهد داشت و سرنوشت محتوم آنان همان است که مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) فرمودند.

وی با اشاره به نمایش تبلیغاتی شب گذشته نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی عنوان کرد: نمایش تبلیغاتی نتانیاهو ادامه سناریوی این رژیم برای فرافکنی و سرپوش گذاشتن بر جنایات توجیه‌ناپذیر آنان علیه مردم مظلوم فلسطین است.

حاتمی با اشاره به اینکه تاکنون کمتر از یک درصد ظرفیت پژوهشی کشور مورد استفاده کاربردی نشده است، خاطرنشان کرد: دانشگاه صنعتی مالک اشتر به عنوان قطب علمی وزارت دفاع باید مجرای اصلی اتصال وزارت دفاع با مراکز علمی و آموزشی قرار گیرد و سازمان‌های صنعتی وزارت دفاع نیز باید اساسا از ظرفیت‌های پژوهشی این دانشگاه و سایر مراجع علمی جهت انجام پروژه‌های تحقیقاتی نهایت استفاده را ببرند.

وزیر دفاع با بیان اینکه انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی ایران حامی اصلی و مدافع حقوق مردم مظلوم فلسطین است، گفت: انتخاب زمان این نمایش آن هم توسط کسی که سابقه چنین نمایش‌هایی را دارد نشان می‌دهد علاوه بر اهداف کلی این رژیم در دشمنی با ملت ایران، اهداف خاصی را نیز دنبال می‌کند و آن هم همراهی با سناریوی دشمنانه ترامپ با ملت ایران است.

حاتمی با اشاره به شکست‌های رژیم اشغالگر قدس تصریح کرد: رژیم صهیونیستی و نخست‌وزیر آن از عقلانیت فرسنگ‌ها فاصله گرفته‌اند و چنانچه جمهوری اسلامی ایران تصمیم به عمل به راهبردهایی خارج از راهبرد خویشتنداری بگیرد، این رژیم با تبعاتی غافلگیرکننده و پشیمان‌کننده مواجه خواهد شد.

وی با اشاره به اهمیت علمی دانشگاه صنعتی مالک اشتر در عرصه کشوری و بین‌‌المللی، این دانشگاه را یک مرجع پژوهشی، تربیتی و آموزشی دانست و اظهار داشت: رسیدن به فناوری‌های اولیه و نوظهور متناسب با نیاز کشور از مهمترین اولویت‌ها در دانشگاه مالک اشتر وزارت دفاع است.

وی با اشاره به شرایط حساس منطقه و نبرد نامتقارن در عرصه بین‌المللی نقش این دانشگاه را حساس تر از گذشته توصیف کرد و ابراز داشت: در شرایطی که صحبت سرعت ۱۰ ماخ در موشک‌های کروز می‌شود! دانشگاه ما باید با سرعت و شتاب مضاعف، حرکت علمی خود را پیش برده و با خوداتکائی برآمده از ایمان قلبی موانع را برطرف کند.

درباره ی back118

همچنین ببینید

چه دارویی بخورم زانو دردم کمتر بشه!؟ – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

ماهنامه دنیای سلامت – دکتر محمد علیمرادی*: مفصل زانو از مفاصل بزرگ بدن است که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *