سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / ۱۱۰ هزار تراکنش خرید در دو روز اول نمایشگاه کتاب + حاج محمدی: فکر می‌کردند راحت می‌بازیم – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

۱۱۰ هزار تراکنش خرید در دو روز اول نمایشگاه کتاب + حاج محمدی: فکر می‌کردند راحت می‌بازیم – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

خبرگزاری ایلنا:‌ رئیس شعبه‌ی بانک شهر مستقر در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: این بانک برای تمام ناشران و غرفه‌داران در نمایشگاه دستگاه پوز نصب کرده که تا پایان ظهر روز دوم بیش از ۱۱۰ هزار تراکنش خرید از طریق این دستگاه‌‌ها انجام و به ثبت رسیده است
رئیس شعبه‌ی بانک شهر مستقر در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از دارندگان بن‌کارت ویژه‌ی دانشجویان دانشگاه‌‌ها خواست تا برای دریافت بن‌کارت شخصا به باجه‌‌های بانک شهر در نمایشگاه مراجعه کنند تا به این وسیله از هر گونه سوءاستفاده از بن کارت‌‌هایشان جلوگیری شود.

وحید محبی اظهار کرد: بانک شهر در نمایشگاه کتاب تهران نسبت به افتتاح انواع سپرده‌‌های بانکی، صدور انواع بن‌کارت اعم از بن‌کارت دانشجویی، اهالی قلم، ارایه‌ی خدمات نوین صدور بن کارت غیرحضوری از طریق فناوری N.F.Cو کارت هوشمند ملی اقدام می‌‌کند.

خبرگزاری ایلنا:‌ رئیس شعبه‌ی بانک شهر مستقر در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: این بانک برای تمام ناشران و غرفه‌داران در نمایشگاه دستگاه پوز نصب کرده که تا پایان ظهر روز دوم بیش از ۱۱۰ هزار تراکنش خرید از طریق این دستگاه‌‌ها انجام و به ثبت رسیده است.

محبی افزود: در روز اول نمایشگاه بیش از نیمی از بن‌کارت‌‌های ثبت‌نامی را از طریق باجه‌ی مرکزی و سایر باجه‌‌های مستقر در نمایشگاه تحویل دانشجویان و اهالی قلم شد.

گفتنی است، سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «نه به کتاب نخواندن» از تاریخ ۱۲ تا ۲۲ اردیبهشت ماه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: بانک شهر در نمایشگاه کتاب تهران دارای ۴۰ دستگاه خودپرداز و ۳۰ دستگاه وب کیوسک صدور بن کارت دانشجویی و کارت هدیه است، ضمن اینکه نسبت به استقرار باجه‌ی عملیات ارزی برای مراجعه‌کنندگان خارجی نیز اقدام کرده است.

——————-

مهر: امین حاج محمدی، مدافع خونه به خونه پس از شکست یک بر صفر تیمش برابر استقلال تهران در ورزشگاه شهدای اروندان گفت: بازی بسیار جذابی بود
حاج محمدی در ادامه خاطرنشان کرد: می توانستیم برنده این دیدار باشیم ولی متأسفانه به هدفمان دست پیدا نکردیم.

مهر: امین حاج محمدی، مدافع خونه به خونه پس از شکست یک بر صفر تیمش برابر استقلال تهران در ورزشگاه شهدای اروندان گفت: بازی بسیار جذابی بود. هر دو تیم موقعیت‌های زیادی از دست دادند. ما می توانستیم پیروز شویم و مستحق شکست نبودیم اما شانس با ما یار نبود و موقعیت های ما یکی پس از دیگری از دست می رفت.

وی در پایان تصریح کرد: خیلی ها فکر می کردند ما به راحتی و با اختلاف چند گل بازی را به استقلال واگذار کنیم اما اینگونه نشد و ما تا پایان دیدار مردانه جنگیدیم و موقعیت های زیادی هم خلق کردیم و آن را با بدشانسی از دست دادیم.

وی تأکید کرد: متأسفانه داور در این دیدار اشتباهات زیادی داشت و همین اشتباهات باعث شد تا یک پنالتی صد در صد به نفع ما گرفته نشود.

درباره ی back118

همچنین ببینید

چه دارویی بخورم زانو دردم کمتر بشه!؟ – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

ماهنامه دنیای سلامت – دکتر محمد علیمرادی*: مفصل زانو از مفاصل بزرگ بدن است که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *