سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / حمایت بحرین از خروج ترامپ از برجام – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

حمایت بحرین از خروج ترامپ از برجام – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

خبرگزاری ایسنا: بحرین از خروج آمریکا از توافق هسته‌ای و از سرگیری تحریم‌ها علیه ایران حمایت کرد.

به نقل از خبرگزاری بحرین، بحرین تصمیم دونالد ترامپ رییس‌جمهور آمریکا برای خروج از برجام و ازسرگیری تحریم‌ها علیه ایران را تایید کرد
خبرگزاری ایسنا: بحرین از خروج آمریکا از توافق هسته‌ای و از سرگیری تحریم‌ها علیه ایران حمایت کرد.

به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ، رییس‌جمهور آمریکا سه شنبه شب بعد از سخنان خود در کاخ سفید و طرح ادعاهای واهی علیه ایران و بیان این که آمریکا از برجام خارج می‌شود، فرمان اجرایی خروج از برجام را امضا کرد.

بحرین در ادامه اعلام کرد: ما بر حمایت خود از تصمیم ترامپ درباره خروج از برجام تاکید می‌کنیم و برای نابودی تروریسم در سطح منطقه و بین‌الملل در کنار آمریکا می‌ایستیم و از دیگر طرف‌های توافق هسته‌ای درخواست می‌کنیم که به منظور ایجاد امنیت و صلح گامی همانند گام آمریکا اتخاذ کنند.

این کشور همچنین مدعی شد: این تصمیم نشان می‌دهد که توافق هسته‌ای نواقص متعددی دارد که مهم‌ترین آنها عدم پرداختن به برنامه موشکی ایران، تهدید امنیت و ثبات منطقه، دخالت در امور داخلی دیگر کشورها و حمایت از شبه نظامیان تروریستی است.

بحرین با حمایت کامل از این تصمیم ترامپ مدعی شد: این تصمیم نشان دهنده پایبندی آمریکا برای مقابله با سیاست‌های ایران و تلاش مداوم آن برای صادر کردن تروریسم در منطقه بدون اینکه هیچ پایبندی به قوانین بین‌المللی بگذارد.

رژیم آل خلیفه با متهم کردن ایران به دنبال کردن برنامه هستهای تسلیحاتی کرد: ما از تمام تلاش‌ها که هدف آن خالی کردن خاورمیانه از سلاح هسته‌ای و دیگر سلاح کشتار دسته جمعی و منع ایران از دستیابی به سلاح هسته‌ای و مبارزه با حمایت‌های ایران از شبه نظامیان افراطی در منطقه است حمایت می‌کنیم و از ایران می‌خواهیم که به حاکمیت همسایگانش احترام بگذارد و در امور داخلی آنها دخالت نکند.

به نقل از خبرگزاری بحرین، بحرین تصمیم دونالد ترامپ رییس‌جمهور آمریکا برای خروج از برجام و ازسرگیری تحریم‌ها علیه ایران را تایید کرد.

درباره ی back118

همچنین ببینید

طرح دو فوریتی مجلس برای ساماندهی بازار ارز – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

خبرگزاری مهر: محمدرضا پورابراهیمی گفت: در راستای ساماندهی بازار ارز امروز؛ نشست ویژه کمیسیون اقتصادی با …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *