سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / زوج جدید استقلال؛ هارمونیِ جپاروف و پژمان + عدم علاقه شرکت پدیده برای تیم‌داری مطرح است – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

زوج جدید استقلال؛ هارمونیِ جپاروف و پژمان + عدم علاقه شرکت پدیده برای تیم‌داری مطرح است – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

 وبسایت نود: منتظری و جپاروف باز هم توانستند در بازی استقلال هماهنگی ویژه‌ای از خود نشان بدهند و زمینه‌ساز گل آبی‌ها شوند
زوج جدید استقلال؛ هارمونیِ جپاروف و پژمان

امروز هم در بازی با گسترش فولاد منتظری از ابتدا به عنوان مدافع راست بازی کرد و در همان دقایق ابتدایی با حرکتی از سمت راست جپاروف را صاحب توپ کرد که ارسال جپاروف از راست را این بار علی قربانی به گل تبدیل کرد. کاملا مشابه با گل اول استقلال در بازی با سیاه‌جامگان و گل‌های دیگری از استقلال در هفته‌های اخیر.

حالا و در هفته‌‌ای که بازگشت فرشید باقری، مجید حسینی و وریا غفوری را خواهیم دید؛ و سهرابیان و چشمی در قلب خط دفاع می‌درخشند و منتظری هم در سمت راست شکوفا شده، شفر برای برای انتخاب ترکیب اصلی تیمش در لیگ و آسیا تصمیم سختی خواهد داشت.

 وبسایت نود: منتظری و جپاروف باز هم توانستند در بازی استقلال هماهنگی ویژه‌ای از خود نشان بدهند و زمینه‌ساز گل آبی‌ها شوند. استقلال شفر که برنامه‌ریزی ویژه‌ای روی ارسال از کناره‌ها و استفاده از حفره تیر دوم باکس دفاعی حریف دارد حالا یک زوج جدید برای اجرای این برنامه به دست آورده است. در بازی با سیاه‌جامگان بعد از گره خوردن بازی در نیمه اول، حضور منتظری در سمت راست با شروع نیمه دوم باعث شروع گلزنی استقلال شد. در ابتدای نیمه دوم جپاروف در سمت راست توپ را به منتظری رساند و ارسال منتظری روی تیر دوم به فرشید اسماعیلی رسید تا به سادگی به گل اول استقلال تبدیل شود.

——————-

خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت رسمی باشگاه پدیده خراسان، حسین شکوهی، رئیس هیئت‌ مدیره این باشگاه گفت: پس از صحبت‌هایی که توسط شرکت پدیده مادر در خصوص عدم علاقه این مجموعه برای تیمداری مطرح شد، تلاش شده با وفاق استانی تلاش کنیم تا اجازه ندهیم گزندی به تنها سهمیه استان در لیگ برتر وارد شود

شکوهی تاکید کرد: با غیرت و همت بازیکنان و کادرفنی پدیده قطعا در سه بازی آتی با کسب نتایج خوب در لیگ برتر ماندنی هستیم و نگرانی بابت سقوط نداریم.

شکوهی تاکید کرد: تلاش خوبی صورت گرفته و امیدواریم بتوانیم تا پایان فصل به بهترین شکل ممکن با بازیکنان تسویه‌حساب کنیم. کمک صنایع استان و حمایت استانداری انشالله ادامه‌دار خواهدبود تا دیگر خبری از مشکلات نباشد.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت رسمی باشگاه پدیده خراسان، حسین شکوهی، رئیس هیئت‌ مدیره این باشگاه گفت: پس از صحبت‌هایی که توسط شرکت پدیده مادر در خصوص عدم علاقه این مجموعه برای تیمداری مطرح شد، تلاش شده با وفاق استانی تلاش کنیم تا اجازه ندهیم گزندی به تنها سهمیه استان در لیگ برتر وارد شود.

وی افزود: مهم‌ترین نکته در این هفته‌های پایانی حمایت استان از تیم پدیده است، آنچه مسلم است لزوم فعال شدن پتانسیل استان و پای کار آمدن دوستان است.

درباره ی back118

همچنین ببینید

قراب: جواب نامه باشگاه استقلال چه شد؟ + انهدام ۵ تونل داعش در عراق – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

مهر: جواد قراب در گفت‌وگو با سایت باشگاه استقلال در واکنش به تصمیم سازمان لیگ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *