سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / کیلینی به بازیکنان رئال: چقدر به داور رشوه دادید؟ + روبن: با هوشیاری صعود کردیم – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

کیلینی به بازیکنان رئال: چقدر به داور رشوه دادید؟ + روبن: با هوشیاری صعود کردیم – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

ایسنا: به نقل از مدیاست، یوونتوس در دیداری جنجالی و پر حاشیه توانست با نتیجه سه بر یک رئال مادرید را شکست دهد اما این تیم رئال بود که با توجه به پیروزی سه بر صفر در دیدار رفت به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کرد
ایسنا: به نقل از مدیاست، یوونتوس در دیداری جنجالی و پر حاشیه توانست با نتیجه سه بر یک رئال مادرید را شکست دهد اما این تیم رئال بود که با توجه به پیروزی سه بر صفر در دیدار رفت به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کرد.

داور در آخرین دقیقه در حالیکه بازی با سه گل به سود یوونتوس دنبال می شد یک پنالتی مشکوک به سود رئال گرفت و همین باعث شد تا کهکشانیها با گلزنی توسط رونالدو به نیمه نهایی راه پیدا کنند.

به احتمال خیلی زیاد کیلینی بخاطر این اظهار نظر با محرومیت مواجه خواهد شد و باید دید که یوفا چه واکنشی به این اتفاقات دارد.

کیلینی مدافع یووه که به شدت از گرفتن این پنالتی ناراحت بود بر سر بازیکنان رئال اینگونه فریاد می کشید:” چقدر به داور رشوه دادید تا این پنالتی را بگیرد؟”

——————-

ایسنا: به نقل از کیکر، بایرن مونیخ در دیدار برگشت یک چهارم نهایی برابر سویا با تساوی بدون گل متوقف شد.

بایرن با توجه به پیروزی دو بر یک در دیدار رفت توانست به نیمه نهایی راه پیدا کند
ایسنا: به نقل از کیکر، بایرن مونیخ در دیدار برگشت یک چهارم نهایی برابر سویا با تساوی بدون گل متوقف شد.

بایرن با توجه به پیروزی دو بر یک در دیدار رفت توانست به نیمه نهایی راه پیدا کند.

او ادامه داد: سویا نشان داد که تیم خوب و بسیار باکیفیتی است. توپ و میدان را در اختیار داشتیم و فرصت های خوب گلزنی را خلق کردیم. تنها در زدن گل ناکام بودیم. بازی را هوشیارانه اداره کردیم و خوشبختانه به نیمه نهایی راه پیدا کردیم.

آرین روبن بعد از بازی گفت: بازی را آنگونه که دوست داشتیم به پایان رساندیم. در دیدار رفت با نتیجه دو بر یک به پیروزی رسیدیم و می دانستیم که در دیدار برگشت به چه چیزی نیاز داریم.

درباره ی back118

همچنین ببینید

چه دارویی بخورم زانو دردم کمتر بشه!؟ – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

ماهنامه دنیای سلامت – دکتر محمد علیمرادی*: مفصل زانو از مفاصل بزرگ بدن است که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *