سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / حقایقی در مورد زندگی «سلن دیون» که نمی‌دانید – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

حقایقی در مورد زندگی «سلن دیون» که نمی‌دانید – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

– ترجمه از پردیس بختیاری: سلین دیون، خواننده کانادایی تباری است که در ۳۰ مارس ۱۹۶۸ در کبک به دنیا آمد
6. او عمل زیبایی دندان کرده است

سلین دیون در کودکی تصادف بدی کرد. در واقع او به یک کامیون برخورد کرد و جمجه اش شکست، به طوری که تا چند روز بیهوش بود. این اتفاق که در سن 5 سالگی رخ داد، نه تنها برای خود او، بلکه برای خانواده اش نیز بسیار دردناک بود. اما خوشبختانه به مرور زمان سلامت خود را بازیافت و هیچ خطر جدی تهدیدش نکرد.

سلین دیون و رنه آنژلیل، سالها قبل از ازدواج شان، یعنی زمانی که سلین دیون نوجوانی 12 ساله بود، همدیگر را ملاقات کردند. از آنجا که اختلاف سنی آنها 26 سال بود، احساسی در آن زمان میان شان شکل نگرفت اما با گذشت زمان، آن دو به تدریج رابطه رمانتیک خود را آغاز کردند. اگر چه به دلیل اختلاف سنی زیاد، نقدهای منفی بسیاری از طرف مردم به آنها وارد می شد اما سلین دیون تصمیم اش را برای ادامه زندگی با رنه گرفت و در نهایت همسرش شد.

حقایقی در مورد زندگی «سلن دیون» که نمی دانید

3. خانواده سلین دیون با خوانندگی او موافق نبودند

– ترجمه از پردیس بختیاری: سلین دیون، خواننده کانادایی تباری است که در ۳۰ مارس ۱۹۶۸ در کبک به دنیا آمد. او از سن نوجوانی فعالیت خود را در زمینه موسیقی آغاز کرد و هر روز بهتر از قبل درخشید و در نهایت تبدیل به یکی از موفق ترین خوانندگان جهان شد. مردم نیز، از تمام نقاط جهان، مهارت خوانندگی و توانایی اجرای روی صحنه آن را می ستایند. اگر شما هم یکی از هواداران این ستاره هستید، حتما اطلاعاتی کلی در مورد زندگی شخصی او دارید، اما اگر دوست دارید که جزییات بیشتری در مورد این ستاره هالیوودی بدانید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

حقایقی در مورد زندگی «سلن دیون» که نمی دانید

8. او از آهنگ تایتانیک خود نفرت دارد

اگرچه سلین دیون در حال حاضر لبخندی هالیوودی دارد اما در گذشته اینطور نبود. در واقع او دندان هایی روی هم افتاده و نامتقارن داشت که خوشبختانه با چندین عمل زیبایی درست شد. اگر چه زیبایی باطنی بر زیبایی ظاهری برتری دارد اما هنرمندی که در مقابل چشمان هزاران نفر به روی صحنه می رود، می خواند و مدام زیر ذره بین است، باید به ظاهرش نیز اهمیت دهد.

7. او 13 خواهر و برادر دارد

حقایقی در مورد زندگی «سلن دیون» که نمی دانید

سلین دیون در خانواده ای بسیار پر جمعیت بزرگ شد. بزرگ شدن در این خانواده مشکلات زیادی را از جمله مشکلات مالی به همراه داشت. به عنوان مثال پدر او مجبور بود که هفته ای 160 دلار را برای سیر کردن شکم فرزندانش، به خانه آورد. سلن دیون کوچیک ترین فرزند این خانواده بود و همیشه از تلاش هایی که برای جلب توجه پدر و مادرش در میان آنهمه فرزند، از خود نشان می داد، سخن می گوید. این خانواده به تنهایی می توانست یک کلاس مدرسه را پر کند.  

برای ستاره سرمایه داری چون سلین دیون طبیعی است که بهترین خانه، ماشین، لباس و جواهرات را داشته باشد، اما چیزی که بیش از همه به خرید آن معتاد است، کفش می باشد. به گفته خودش، زمانی که او کفش می بیند، دست و پایش شل می شود. در حال حاضر او 500 جفت کفش در کمدش دارد که در مقایسه با دیگر ستاره ها، تعداد زیادی است. با این اوصاف، او می توان که هر روز یک مدل کفش جدید به پا کند.

بی شک سلین دیون حنجره فوق العاده ای دارد اما این بدین معنی نیست که او همیشه توانایی خواندنی بی عیب و نقص را داشته باشد. به عنوان مثال زمانی که او اولین تور خود را در آمریکا برگزار کرده بود، درست در وسط کنسرت ناگهان صدایش گرفت به طوری که قادر به ادامه نبود و اجرایش را همان جا متوقف کرد. علت این مشکل، التهاب تارهای صوتی او به دلیل استفاده بیش از حد از حنجره اش بود. اگر چه او بسیاری از مردم را از خودش ناامید کرد اما چاره دیگری نداشت. پس از آنکه مشکل اش برطرف شد، بار دیگر روی صحنه آمد و این بار با احتیاط بیشتری به خوانندگی پرداخت.

در اوت 2014، سلین دیون، به دلیل بیماری همسرش تمام برنامه و کنسرت هایش را کنسل کرد. همسر او در سن 72 سالگی، از سرطان حنجره رنج می برد، به همین دلیل سلین تمام برنامه هایش را کنسل کرد تا در این شرایط سخت کنار همسرش باشد. این دوران برای خانواده آنها بسیار سخت گذشت اما آنچه برایشان اهمیت داشت تنها سلامتی رنه بود. رنه نیز مطمئن بود که تا زمان مرگ، از حمایت، مراقبت و عشق سلن محروم نخواهد ماند.

14. او دو روز پس از مرگ همسرش، برادرش را از دست داد

حقایقی در مورد زندگی «سلن دیون» که نمی دانید

آنچه سلین دیون را تبدیل به یک ستاره کرد، جدا از توانایی هایش، حمایت های همسرش بود. در حقیقت خانواده سلین موافق با حرفه خوانندگی او نبودند و این رنه بود که تصمیم درست را گرفت و تمام تلاشش را برای ستاره شدن سلین به کار بست. او آنقدر این کار را با مهارت انجام داد که سلین نه تنها در زمان حیات همسرش، بلکه پس از مرگ او نیز همچنان یک ستاره ماند و درخشید.

4. او 5 سال به طور پنهانی با رنه در ارتباط بود

5. او یک فرزند بزرگ تر از خودش دارد!

11. ارزش خالص دارایی او 630 میلیون دلار است

سلین دیون در حال حاضر یکی از ثروتمندترین زنان جهان است. ارزش خالص او حدود 630 میلیون دلار تخمین زده شده است. با وجود سخت کوشی و مهارت هایی که او دارد، طبیعی است که بتواند پس از سالها تلاش خودش را به چنین جایگاهی برساند.

حقایقی در مورد زندگی «سلن دیون» که نمی دانید

ما به توانایی های سلین دیون شکی نداریم اما آیا می دانستید که او قادر به خواندن به 5 زبان زنده دنیاست؟ او می تواند به زبان انگلیسی، فرانسه، اسپانیایی، ژاپنی و آلمانی بخواند! در واقع او با این توانایی خود می تواند دل میلیون نفر را در نقاط مختلف جهان به دست آورد. زبان اصلی او فرانسه است اما طبیعی است که او انگلیسی را نیز مانند زبان مادری اش یاد بگیرد اما در مورد زبان های دیگر چه بگوییم؟

حقایقی در مورد زندگی «سلن دیون» که نمی دانید

حقایقی در مورد زندگی «سلن دیون» که نمی دانید

10. او می تواند به 5 زبان بخواند

قبل از این که رابطه سلین با رنه علنی شود، آنها 5 سال به طور پنهانی با هم ارتباط داشتند. هوادارانش زمانی متوجه این رابطه پنهانی شدند که سلین داخل دفترچه یکی از آلبوم هایش به عشق زندگی اش اعتراف کرد. او بعدها گفت که به خاطر عکس العمل های منفی مردم بود که جرات علنی کردن رابطه اش را نداشت. اما در نهایت، با این که می دانست حرف های ناراحت کننده ای را در مورد اختلاف سنی شان خواهد شنید، به عشق شان اعتراف کرد. برای این دو عاشق، سن تنها یک عدد بود و آنچه اهمیت داشت تنها احساس قلبی شان بود.

9. صدای او در اولین تور آمریکایش، گرفت

اوایل سال 2016، به بدترین شکل ممکن برای سلین دیون گذشت، از این رو که او همسر و دو روز بعد برادرش را از دست داد. اگر چه او در شرایط وحشتناکی به سر می برد اما به کمک خانواده، دوستان و هوادارانش توانست بار دیگر امید به زندگی خود را به دست آورد. برادر او نیز در زمان مرگش 59 سال داشت که به علت سرطان جان خود را از دست داد. سلین دیون تمام کنسرت های ماه ژانویه 2016 خو را کنسل کرد تا بتواند به شرایط طبیعی قبلش باز گردد.

بله، درست شنیدید! سلین دیون یک فرزندخوانده دارد که 3 ماه از خودش بزرگ تر است. در واقع همسر او، رنه، یک پسر از ازدواج قبلی اش داشته که قبل از تولد سلن، به دنیا آمده است. از آنجایی که اختلاف سنی آنها 28 سال است، شنیدن چنین موضوعی خیلی عجیب به نظر نمی رسد.

1. او در کودکی دچار سانحه شد

12. کلکسیون کفش های او دیدنی ست!

فیلم «تایتانیک» یکی از به یاد ماندنی ترین فیلم های تاریخ سینماست. نه تنها خود فیلم، بلکه آهنگ « My Heart Will Go On» که سلین دیون آن را خوانده نیز هیچوقت فراموش نمی شود. اما چیزی که عجیب است احساس خود این خواننده به آهنگ اش می باشد. سلین آنقدر از این آهنگ نفرت داشت که حاضر به ضبط آن نبود. در واقع همسرش بود که او را به خواندن این آهنگ تشویق کرد. مطمئنا پس از تاثیری که این آهنگ بر مردم گذاشت، نظر خود او نیز تغییر کرده است.

2. او در دوران نوجوانی همسرش را ملاقات کرد

13. او در اوت 2014، تمام کنسرت هایش را کنسل کرد

درباره ی back118

همچنین ببینید

«رونالدو» قبلا از تصمیم ترک مادرید گفته بود! + فقط چند روز تا آغاز جنگ تجاری آمریکا با اروپا – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

خبرگزاری مهر: اظهار نظرهای کریس رونالدو درباره احتمال ترک تیم فوتبال رئال مادرید که بعد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *