سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / برنامه پرز برای تامین بودجه خرید نیمار – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

برنامه پرز برای تامین بودجه خرید نیمار – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

ورزش سه: نیمار رویای دیرینه رئیس باشگاه رئال مادرید است. فوق ستاره برزیلی سال 2013 در حالی به بارسلونا پیوست که رئال را نیز علاقمند به خود می دید ولی در نهایت او به پیشنهاد بهتر بارسا پاسخ مثبت داد

تامین بودجه لازم برای جذب نیمار هم از طریق فروش چند بازیکن تامین خواهد شد و هم اینکه خزانه رئال در سال های اخیر به اندازه کافی پر از پول بوده است.

گرت بیل، بنزما، یورنته، مایورال و ایسکو می توانند در تابستان از رئال جدا شوند و رئال پول خوبی بالغ بر 200 میلیون یورو از فروش آنها به دست می آورد که رقم اندکی نیست. در این بین اما مشخص نیست که چگونه باید نظر مثبت الخلیفی، مدیر پی اس جی را جلب کرد. در حال حاضر رئال به اندازه فاصله زمین تا ماه از نیمار دور است.

برنامه پرز برای تامین بودجه خرید نیمار

برنامه پرز برای تامین بودجه خرید نیمار

او در حالی که یک سال از تمدید قراردادش با بارسا می گذشت، تصمیم به جدایی گرفت و انتقال 222 میلیون یورویی اش در تابستان گران ترین در تاریخ فوتبال لقب گرفت.

بسیاری معتقدند که نیمار برای نزدیک تر شدن به رئال تصمیم گرفت که به پی اس جی بپیوندد و هدف نهایی او پوشیدن پیراهن رئال است.

پرز، رئیس رئال با علم به این موضوع و با توجه به اخبار مربوط به نارضایتی و پشیمانی نیمار از پیوستن به تیم پاریسی، قصد دارد تابستان پیش رو برای جذب فوق ستاره برزیلی اقدام کند.

ورزش سه: نیمار رویای دیرینه رئیس باشگاه رئال مادرید است. فوق ستاره برزیلی سال 2013 در حالی به بارسلونا پیوست که رئال را نیز علاقمند به خود می دید ولی در نهایت او به پیشنهاد بهتر بارسا پاسخ مثبت داد. نیمار 4 سال خوب را در بارسا پشت سر گذاشت ولی همواره زیر سایه مسی ماند و همین، دلیلی شد برای خروج عجیب وی در تابستان.

در چند سال اخیر تراز مالی رئال مثبت 23 بوده که بسیار عجیب جلوه می کند. در واقع رئال بیشتر از اینکه برای جذب بازیکن هزینه کند، از فروش بازیکن توانسته سود کند.

رئال از سال 2013 که بیل را با قیمت 101 میلیون یورو به خدمت گرفت، تا به امروز دیگر خریدی کهکشانی نداشته است. خامس نیز که سال 2014 با رقم 80 میلیون یورو جذب شد، نتوانست به ستاره ای کهکشانی تبدیل شود.
اما کهکشانی ها قادر خواهند بود 400 میلیون یورو برای جذب نیمار را تامید کنند؟ پاسخ مثبت است.

درباره ی back118

همچنین ببینید

قراب: جواب نامه باشگاه استقلال چه شد؟ + انهدام ۵ تونل داعش در عراق – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

مهر: جواد قراب در گفت‌وگو با سایت باشگاه استقلال در واکنش به تصمیم سازمان لیگ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *