سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / دومین داوری جنجالی آقای آتش‌نشان – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

دومین داوری جنجالی آقای آتش‌نشان – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

ورزش سه: حمید حاج ملک، قاضی دیدار دو تیم ذوب آهن و استقلال که با اعلام یک پنالتی و محرومیت دو بازیکن استقلال و اعتراض شفر به صحنه گل دوم یک روز پرخبر و پراعتراض را پشت سر گذاشت، به چهره ویژه این بازی تبدیل شد

وینفرد شفر با اعلام اینکه در این بازی داور در صحنه گل دوم باید ابتدا خطای حریف روی بازیکن استقلال را می‌گرفت، گل دوم حریف را مردود دانست. ذوبی‌ها هم معتقد بودند داور در صحنه پنالتی روی فخرالدینی با توجه به خطای شدید و تکل بی‌محابای مجید حسینی باید او را با کارت قرمز جریمه می‌کرد.

ورزش سه: حمید حاج ملک، قاضی دیدار دو تیم ذوب آهن و استقلال که با اعلام یک پنالتی و محرومیت دو بازیکن استقلال و اعتراض شفر به صحنه گل دوم یک روز پرخبر و پراعتراض را پشت سر گذاشت، به چهره ویژه این بازی تبدیل شد.

حاج ملک که در شغل آتش نشانی نیز فعال است، علاقه‌اش به خطر را دلیل انتخاب دو رشته جالب توجه آتش نشانی و داوری اعلام کرده است. او که اهل صومعه سرای گیلان محسوب می‌شود در این بازی هر دو مربی را نسبت به قضاوتش با واکنش همراه کرد تا همچون دیدار هفته سوم لیگ برتر و جدال دو تیم پرسپولیس و سیاه جامگان به شدت نسبت به قضاوتش بحث صورت گیرد.

عکس: امیر حسینی

حاج ملک که بعد از قضاوت پر سر و صدای پرسپولیس و سیاه جامگان، مدتی دور از لیگ برتر بود، اکنون باید دید چه نمره‌ای در این بازی دریافت خواهد کرد و آیا قضاوت هفته آینده به او سپرده می‌شود یا خیر.

دومین داوری جنجالی آقای آتش‌نشان

دومین داوری جنجالی آقای آتش‌نشان

دومین داوری جنجالی آقای آتش‌نشان

دومین داوری جنجالی آقای آتش‌نشان

درباره ی back118

همچنین ببینید

فیلم: بلندترین بنا‌ها و سازه‌های دنیا + رفعتی: مدافع استقلال باید اخراج می‌شد – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

– احسان درخشنده: یکی از برجسته‌ترین جاذبه‌های گردشگریِ شهرهای مختلف، بنا‌ها، سازه‌ها و آسمان‌خراش‌های بلند …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *