سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / هشدار تل‌آویو به محمود عباس – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

هشدار تل‌آویو به محمود عباس – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

خبرگزاری فارس:  در حالی که انتشار گزارش اخیر شورای حقوق بشر سازمان ملل درباره شرکت‌های مرتبط با شهرک‌های غیرقانونی در اراضی اشغالی فلسطین، مخالفت شدید واشنگتن و تل‌آویو را به دنبال داشته، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین از قصد خود برای حضور در این شورا و سخنرانی در آن خبر داده است
به گزارش «جروزالم پست»، «دنی دانون» گفت: «محمود عباس پس از پخش کردن پیام‌های ضد یهودی خود در ماه‌های اخیر، حالا در جستجوی آن است که به هر احتمال ازسرگیری مذاکرات با اسرائیل پایان دهد».

 سفیر رژیم صهیونیستی در سازمان ملل افزود: «عباس در ادامه اقدام یکجانبه‎اش علیه آمریکا و اسرائیل، کاملا روایت نادرستی از واقعیات امروزی دارد و در حال آسیب زدن به آینده بهتر برای مردمش است».

حالا در اولین واکنش‌ها به اعلام سخنرانی احتمالی محمود عباس در شورای حقوق بشر سازمان ملل، سفیر این رژیم در سازمان ملل به رئیس تشکیلات خودگردان هشدار داده است.

این خبر در حالی منتشر شده که شورای حقوق بشر سازمان ملل علی رغم هشدارها و مخالفت‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی، اخیرا گزارشی درباره 206 شرکت مرتبط با شهرک‌های غیرقانونی رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی فلسطینی منتشر کرد(جزئیات بیشتر).

خبرگزاری فارس:  در حالی که انتشار گزارش اخیر شورای حقوق بشر سازمان ملل درباره شرکت‌های مرتبط با شهرک‌های غیرقانونی در اراضی اشغالی فلسطین، مخالفت شدید واشنگتن و تل‌آویو را به دنبال داشته، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین از قصد خود برای حضور در این شورا و سخنرانی در آن خبر داده است.
روز پنجشنبه در خبرها آمده بود که «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در نظر دارد طی ماه جاری به ژنو سفر و در شورای حقوق بشر سازمان ملل درباره وضعیت جاری فلسطن سخنرانی کند.

ادعای این مقام صهیونیستی در حالی صورت گرفته که علی رغم درخواست‌های تشکیلات خودگردان برای توقف شهرک‌سازی‌ها در اراضی فلسطینی در ازای آغاز مذاکرات سازش، تل‌آویو به شهرک‌سازی‌های بی پایان خود ادامه داده است.

درباره ی back118

همچنین ببینید

طرح دو فوریتی مجلس برای ساماندهی بازار ارز – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

خبرگزاری مهر: محمدرضا پورابراهیمی گفت: در راستای ساماندهی بازار ارز امروز؛ نشست ویژه کمیسیون اقتصادی با …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *