سرخط خبرها
خانه / اسدی: هر کاری کردند که این بازی مساوی شود – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

اسدی: هر کاری کردند که این بازی مساوی شود – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

خبرگزاری تسنیم: مرتضی اسدی، بازیکن صنعت نفت درباره تساوی یک – یک مقابل فولاد خوزستان، اظهار داشت: ما بازی را باید می‌بردیم
خبرگزاری تسنیم: مرتضی اسدی، بازیکن صنعت نفت درباره تساوی یک – یک مقابل فولاد خوزستان، اظهار داشت: ما بازی را باید می‌بردیم. موقعیت‌های خوبی داشتیم، اما آن اتفاقات عجیب افتاد و بازی به تساوی کشیده شد. ما از گل‌مان محافظت می‌کردیم و موقعیت‌های خوبی داشتیم که مهاجم‌مان با کم دقتی آن را از دست داد. باز هم تاکید می‌کنم که باید بازی را می‌بردیم. اخراج من 100 درصد اشتباه بود. اول اینکه پوشش داشتم، دوم اینکه مگر موقعیت صددرصد را گرفتم؟ و سوم اینکه اصلاً برخورد نکردم.

کاپیتان تیم صنعت نفت آبادان در پاسخ به این سوال که «آیا این اتفاقات را عمدی می‌داند؟»، تصریح کرد: عمدی یا غیرعمدی بودنش را نمی‌دانم، اما عملکرد بازی این را نشان می‌دهد. مگر می‌شود نگذارند یک تیم نفس بکشد، اما به یک باره به شما گل بزند؟ صحنه گل را ببینید، خیلی جالب است!

اسدی ادامه داد: نمی‌دانم چه فکر و تصمیمی باید برای این موضوع گرفته شود، اما این‌طور دیگر نمی‌شود. نمی‌شود که ما هر بازی متضرر شویم. یک مسیر خیلی سخت را در جام حذفی آمده بودیم، اما خیلی راحت کنار گذاشته شدیم. در لیگ هم با اشتباه داوری هر روز امتیاز از دست می‌دهیم. مسئولان باشگاه باید یک فکر بکنند. ایمان مبعلی با کف پا ساق پای بازیکن ما را زده، اما داور یک جوری صحبت می‌کنند انگار صحنه‌ای اتفاق نیفتاده است. این داور همه صحنه‌ها را 90 به 10 سوت می‌زد. من دیگر نمی‌دانم چه چیزی باید بگویم. الان من با یک تصمیم بی‌مورد و اَلَکی از بازی بعد مقابل پرسپولیس محروم شدم و داور باید جواب بدهد.

وی در مورد صحنه اخراجش از زمین مسابقه گفت: اصلاً شما صحنه کارت دومی که داور به من داد را ببینید؛ من پوشش داشتم و دو مدافع پشت من بودند، علاوه بر این اصلاً با بازیکن حریف برخورد هم نکرد. نمی‌دانم روی چه حسابی به من کارت زرد دوم را داد و اخراج کرد. بازیکن فولاد «دایو» کرد، داور به من کارت داد. اصلاً هیچ‌جای دنیا چنین کار نمی‌کنند. تازه داور آمده و به من می‌گوید که با آرنج بازیکن فولاد را زده‌ای!

وی در پایان گفت: ما مقابل فولاد مساوی نکردیم، ما را مساوی کردند! چیزی که مشخص بود، این بود که صنعت نفت نباید این بازی را می‌برد؛ یعنی یا باید می‌باختیم و یا مساوی می‌کردیم. هرطور شده، این بازی مساوی در می‌آمد و هر کاری کردند که این اتفاق رخ بدهد

کاپیتان تیم صنعت نفت آبادان که به‌شدت عصبانی بود، در مورد قضاوت داور در طول بازی تیمش مقابل فولاد گفت: داور فوق‌العاده ضعیف بود و در نهایت هم همه صحنه‌ها را به ضرر ما گرفت. روی بازیکن ما خطا می‌کنند، اما اکبریان آن را خطا نمی‌گیرد، قبل از گل هم که بازیکن‌شان روی مگنو «سوار» شده بود. اکبریان عوض همه اینها 10 خطای الکی و بی‌مورد را برای آنها گرفت. نمی‌دانم دیگر چه بگویم. دیروز علی کریمی و امروز هم فراز کمالوند؛ صدای همه تیم‌ها و مربیان را با این داوری‌های‌شان در آورده‌اند. جلوی استقلال توپ ما را که گل 100 درصد بود نمی‌گیرند، پنالتی‌مان را نمی‌گیرند؛ ما دیگر چه‌کار باید بکنیم؟ ما نمی‌دانیم با داور باید بجنگیم، با تیم حریف بجنگیم یا روی تیم خودمان تمرکز کنیم. هر چقدر هم حرف بزنیم فایده‌ای ندارد، چون این کار آب در هاون کوبیدن است.

درباره ی back118

همچنین ببینید

جایزه ۵ میلیون دلاری به ایران می‌رسد؟ + مصباحی مقدم: دولت باوری به اقتصاد اسلامی ندارد – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

خبرگزاری تسنیم: در جریان مراسم قرعه‌کشی جام ملت‌های آسیا 2019 امارات، شیخ سلمان، رئیس کنفدراسیون …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *