سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / پزشک متجاوز به ۱۲۵ سال زندان محکوم شد + پروازهای فرودگاه مهرآباد ۲۲ بهمن انجام می‌شود – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

پزشک متجاوز به ۱۲۵ سال زندان محکوم شد + پروازهای فرودگاه مهرآباد ۲۲ بهمن انجام می‌شود – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

خبرگزاری ایسنا: لری نسار، پزشک سابق تیم ژیمناستیک آمریکا که پیش از این به ۴۰ تا ۱۷۵ سال زندان محکوم شده بود، در سومین مرحله دادگاهش به دلیل شکایت‌های بیشتر به ۴۰ تا ۱۲۵ سال زندان دیگر محکوم شد
 لری نسار، پزشک سابق تیم ژیمناستیک آمریکا پیش از این به دلیل آزار جنسی دختران ژیمناست آمریکایی به ۴۰ تا ۱۷۵ سال زندان محکوم شده بود. او چند ماه پیش نیز به دلیل داشتن تعداد زیادی ویدئوهای مربوط به آزارهای جنسی کودکان حکم ۶۰ سال زندان دریافت کرده بود.

دیروز (دوشنبه) نسار دوباره در دادگاه میشیگان حاضر شد زیرا تعداد شاکیان او افزایش یافته است. دادگاه او را به ۴۰ تا ۱۲۵ سال دیگر، زندان محکوم کرد. بیش از ۲۶۰ دختر ژیمناست تاکنون از این پزشک شکایت کرده‌اند.

خبرگزاری ایسنا: لری نسار، پزشک سابق تیم ژیمناستیک آمریکا که پیش از این به ۴۰ تا ۱۷۵ سال زندان محکوم شده بود، در سومین مرحله دادگاهش به دلیل شکایت‌های بیشتر به ۴۰ تا ۱۲۵ سال زندان دیگر محکوم شد.
در پی این اتفاق اعضای هیات مدیره فدراسیون ژیمناستیک آمریکا و رییس دانشگاه ایالتی میشیگان استعفا دادند.

 بسیاری از آنها به این که فدراسیون ژیمناستیک آمریکا چند سال اقدامی در ارتباط با فساد اخلاقی این دکتر انجام نداده است، اعتراض دارند.

——————-
خبرگزاری ایسنا: نماینده فرودگاه مهرآباد اعلام کرد که پروازهای این فرودگاه در روز راهپیمایی ۲۲ بهمن کنسل نشده است و ادامه خواهد داشت
 ایمان پور در جلسه کمیته انضباطی ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن که پیش از ظهر امروز در مقر پلیس راهور تهران برگزار شد، گفت: در روز راهپیمایی ۲۲ بهمن تمامی پروازها در فرودگاه مهرآباد بدون مشکل خاصی انجام می‌شود و این پروازها کنسل نخواهند شد.

ایمان پور با بیان اینکه از تاکسیرانی نیز خواسته‌ایم تا سرویس‌های خود را ساماندهی کند تا مسافران دچار مشکل نشوند گفت: فرودگاه مهرآباد روزانه حدود ۴۰۰ پرواز دارد و ما امیدواریم با تمهیدات پیش بینی شده این پروازها به‌خوبی انجام شود.

خبرگزاری ایسنا: نماینده فرودگاه مهرآباد اعلام کرد که پروازهای این فرودگاه در روز راهپیمایی ۲۲ بهمن کنسل نشده است و ادامه خواهد داشت.
وی با بیان اینکه پیشنهاد می‌کنیم مسافران در این روز با خودرو شخصی به فرودگاه نیایند، اظهار کرد: یکی از مشکلاتی که مسافران با آن روبرو هستند، رسیدن با تاخیر به دلیل انسداد برخی از مسیرها است که در همین راستا ما توصیه کردیم که کانترها را با تاخیر ببندند. همانطور که میدانید کانترها دو ساعت قبل از پرواز باز و حدود نیم ساعت قبل از پرواز بسته می‌شوند. ما توصیه کردیم این زمان کمی تغییر کند تا افرادی که ممکن است با تاخیر به محل برسند از پرواز جا نمانند اما مسافران نیز باید زودتر از منزل خارج شوند و خود را به فرودگاه برسانند.

درباره ی back118

همچنین ببینید

«رونالدو» قبلا از تصمیم ترک مادرید گفته بود! + فقط چند روز تا آغاز جنگ تجاری آمریکا با اروپا – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

خبرگزاری مهر: اظهار نظرهای کریس رونالدو درباره احتمال ترک تیم فوتبال رئال مادرید که بعد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *