سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / درگیری تماشاگران در آزادی با گلوله برفی + ایرانیان خواستار تغییر نظام سیاسی نیستند – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

درگیری تماشاگران در آزادی با گلوله برفی + ایرانیان خواستار تغییر نظام سیاسی نیستند – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

خبرگزاری تسنیم: دیدار تیم‌های پرسپولیس و سپاهان در هفته بیست‌و‌دوم لیگ برتر امروز (جمعه) با برتری 2 بر صفر تیم پرسپولیس به پایان رسید

* در دقایق پایانی بازی هم اجازه خروج به هواداران سپاهان داده نشد تا در هنگام خروج درگیری بین هواداران دو تیم ایجاد نشود، اما طرفداران پرسپولیس منتظر خروج سپاهانی‌ها از ورزشگاه بودند. 

* هواداران پرسپولیس هم در مقابله با پرتاب برف هواداران سپاهان، توهین‌هایی به این تیم اصفهانی کردند.

* هواداران سپاهان در دقایق پایانی این دیدار برف‌های یخ‌زده به سمت هواداران پرسپولیس پرتاب کردند که با برخورد نیروی انتظامی این قائله به پایان رسید.

* بازیکنان سپاهان در پایان بازی به سمت هواداران خودی رفتند و از آنان بابت حضورشان در ورزشگاه تشکر کردند. در این هنگام هواداران پرسپولیس، سپاهانی‌ها را هو کردند.

خبرگزاری تسنیم: دیدار تیم‌های پرسپولیس و سپاهان در هفته بیست‌و‌دوم لیگ برتر امروز (جمعه) با برتری 2 بر صفر تیم پرسپولیس به پایان رسید.

——————-
خبرگزاری مهر: نتایج یک نظر سنجی جدید انجام شده توسط دانشگاه مریلند در خصوص اغتشاشات اخیر در ایران نشان می دهد علیرغم وجود مشکلات و مطالبات اقتصادی، مردم ایران همچنان از ساختار سیاسی نظام جمهوری اسلامی حمایت کرده و خواستار ایجاد تغییر در آن نیستند
در بخش دیگر از این گزارش به حمایت های مداخله جویانه دونالد ترامپ از معترضین اشاره کرده و آمده است که بر اساس آمارهای اخذ شده، حمایت رئیس جمهوری آمریکا از اغتشاشات اخیر در ایران کمکی به مطالبات معترضین در کشورمان نکرده است.

همچنین ۸۵ درصد از شرکت کنندگان ایرانی در این نظرسنجی دولت آمریکا را بسیار نامطلوب دانسته اند.

خبرگزاری مهر: نتایج یک نظر سنجی جدید انجام شده توسط دانشگاه مریلند در خصوص اغتشاشات اخیر در ایران نشان می دهد علیرغم وجود مشکلات و مطالبات اقتصادی، مردم ایران همچنان از ساختار سیاسی نظام جمهوری اسلامی حمایت کرده و خواستار ایجاد تغییر در آن نیستند.
این درحالیست که ۵۴ درصد از مردم ایران با تغییر اساسی حکومت سیاسی در ایران ابراز مخالفت کرده و تنها ۴.۹ درصد از آنها خواستار چنین تغییری بوده اند.

نشریه واشنگتن پست آمریکا نیز با انتشار خلاصه ای از مطالعه آماری انجام شده مشترک توسط دانشگاه مریلند و موسسه «ایران پل» معتقد است تغییر نظام سیاسی در ایران از حمایت کمرنگ مردم در ایران برخوردار بوده و همچنین سیاست های نظام در سوریه و عراق نیز مورد حمایت ایرانیان قرار دارد.

بر اساس آمارهای اخذ شده تنها ۱۷.۲ درصد از افراد شرکت کننده در این نظرسنجی با حضور ایران در سوریه و عراق مخالف بوده اند.

درباره ی back118

همچنین ببینید

«رونالدو» قبلا از تصمیم ترک مادرید گفته بود! + فقط چند روز تا آغاز جنگ تجاری آمریکا با اروپا – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

خبرگزاری مهر: اظهار نظرهای کریس رونالدو درباره احتمال ترک تیم فوتبال رئال مادرید که بعد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *