سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / چرا منچسترسیتی بیخیال ستاره الجزایری لستر شد؟ + چرا ادمین‌های «آمدنیوز» دست به افشاگری زدند؟ – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

چرا منچسترسیتی بیخیال ستاره الجزایری لستر شد؟ + چرا ادمین‌های «آمدنیوز» دست به افشاگری زدند؟ – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

خبرآنلاین: مصدومیت طولانی مدت لروی سانه مسئولان باشگاه منچسترسیتی را وادار کرد تا برای یافتن جانشینی برای او، در آخرین روزهای نقل و انتقالات زمستانی وارد عمل شوند
سیتیزن ها روز گذشته چهارمین و آخرین بسته پیشنهادی خود برای متقاعد سازی لسترسیتی به فروش ریاض محرز را به کینگ پاور فرستاده اند ولی ظاهرا پیشنهاد 65 میلیون پوندی به اضافه یک بازیکن منچسترسیتی هم مورد قبول لسترسیتی قرار نگرفته، تا صدرنشین لیگ برتر از خرید محرز پا پس بکشد.

خبرآنلاین: مصدومیت طولانی مدت لروی سانه مسئولان باشگاه منچسترسیتی را وادار کرد تا برای یافتن جانشینی برای او، در آخرین روزهای نقل و انتقالات زمستانی وارد عمل شوند.
آنطور که رسانه های انگلیسی گزارش داده اند، علت عدم موفقیت این انتقال، عدم توافق بر سر مسائل مالی میان دو باشگاه بود.

ریاض محرز ستاره الجزایری تیم لسترسیتی هدف اصلی سیتی برای این امر بود اما در نهایت این انتقال منتفی شد و منچسترسیتی نتوانست او را جذب کند.

——————-

روزنامه خراسان نوشت: روز گذشته ادمین‌های کانال تلگرامی معاند آمدنیوز با انتشار پست‌هایی متضاد و دوگانه دست به افشای برخی اسناد علیه مؤسس این کانال زدند
با استناد به گفته‌های ندا امین و نمایش مضحک سردبیران و ادمین‌های این کانال در تخریب یکدیگر، امکان تبلیغی بودن این اقدام برای کسب جایگاه از دست رفته قوی‌تر می‌شود.

یک تحلیل درباره احتمال هک جعلی آمدنیوز

انتشار دو پست مخالف توسط ادمین‌ها باتوجه به دسترسی و امکان حذف هرکدام، این سوال را برای کاربران ایجاد می‌کند که چرا هیچ کس پست مخالف را حذف نمی‌کند. چرا روح‌ا… زم با وجود آن که امکان حذف فایل‌های صوتی خود را دارد این کار را نمی‌کند و همین طور ادمین دیگری که این اسناد ضد زم را در صفحه باقی گذاشته است.

روزنامه خراسان نوشت: روز گذشته ادمین‌های کانال تلگرامی معاند آمدنیوز با انتشار پست‌هایی متضاد و دوگانه دست به افشای برخی اسناد علیه مؤسس این کانال زدند.
آن ها با انتشار فایل‌های صوتی با صدای روح‌ا… زم و تصویری از صفحه تحریریه و در کنار آن پستی با امضای زم مبنی بر دروغ‌پراکنی علیه وی توسط سردبیران این کانال با هدف تخریب او، طرح تازه‌ای از فریب کاربران را برنامه‌ریزی کردند.

با توجه به پیشینه آمدنیوز و افشاگری‌های ندا امین نویسنده و همکار روزنامه تایمزاسرائیل درباره سابقه ادمین این کانال در هک جعلی آن به دست خود، گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که این افشاگری‌ها، تبلیغی در راستای توجیه وجهه آمدنیوز پس از ناکامی‌های اخیرش است.

درباره ی back118

همچنین ببینید

چه دارویی بخورم زانو دردم کمتر بشه!؟ – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

ماهنامه دنیای سلامت – دکتر محمد علیمرادی*: مفصل زانو از مفاصل بزرگ بدن است که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *