سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / بازگرداندن بیش از 100 هزار زائر غیر مجاز اربعین + اجرای طرح جامع ترافیکی بازگشت زائران اربعین – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

بازگرداندن بیش از 100 هزار زائر غیر مجاز اربعین + اجرای طرح جامع ترافیکی بازگشت زائران اربعین – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به شدت گرفتن موج بازگشت زائران به داخل کشور گفت:از ابتدای شروع ماموریت اربعین تا کنون بیش از 100 هزار زائر غیر مجاز به شهرهایشان بازگردانده شدند
سردار نورعلی یاری اظهار داشت: هم اکنون جاده‌های ایلام منتهی به مرز مهران از ترافیک روانی برخوردار است و تردد زائران در خروج از مرز و ورود به کشور به صورت روان در جریان است.

فرمانده انتظامی استان ایلام تصریح کرد: بر اساس تصمیمات گرفته شده و در صورت اوج گرفتن ورود زائران به کشور مسیر مهران – ایلام و بلعکس ایلام –ملکشاهی و مهران یکطرفه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه موج بازگشت زائران در حال افزایش است گفت: در جلسه فرماندهی قرارگاه مقدم اربعین حسینی(ع) تصمیمات کارشناسی جهت بازگشت زائران از عتبات عالیات و تسهیل در نقل و انتقال آن ها اتخاذ شده است.

یاری تصریح کرد:بر اساس آمارهای موجود از اول صفر تا پایان شب گذشته یک میلیون و 123 هزار و 342 نفر نفر از مرز مهران تردد کرده‌اند که از این مجموع 914 هزار و 738 نفر از کشور خارج و 208 هزار 604 نفر نیز از این مرز وارد کشور شده‌اند.

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به شدت گرفتن موج بازگشت زائران به داخل کشور گفت:از ابتدای شروع ماموریت اربعین تا کنون بیش از 100 هزار زائر غیر مجاز به شهرهایشان بازگردانده شدند.
وی در ادامه با تاکید بر اینکه امسال از خروج زائران غیر مجاز و اتباع خارجی از مرز مهران جلوگیری شد گفت: با راه اندازی گیت‌های کنترلی در ورودی های استان و شهرهای چرداول،سیروان،ایوان،ملکشاهی،دره شهر و دهلران و همچنین شهرستان مهران بالغ بر 100 هزار نفر که بدون همراه داشتن مدارک و مجوزهای لازم و یا اتباع خارجی بودند به شهرهایشان عودت داده شدند.

——————-

خبرگزاری مهر: جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور بر لزوم اجرای طرح جامع ترافیکی ویژه بازگشت زائران به کشور تاکید کرد
جانشین نیروی انتظامی کشور به آغاز فرآیند بازگشت زائران از مرز اشاره کرد و گفت: امنیت ترافیکی و خروج زائران از مرز مهمترین اولویت های پلیس در ادامه مأموریت اربعین است.

وی بر لزوم اجرای طرح جامع ترافیک اربعین در این مرحله از مأموریت اربعین تاکید کرد و گفت: از ظرفیت رسانه ملی در جهت اطلاع رسانی و آغاز سازی ظاهر آن استفاده می شود.

خبرگزاری مهر: جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور بر لزوم اجرای طرح جامع ترافیکی ویژه بازگشت زائران به کشور تاکید کرد.

سردار اسکندر مومنی در نشست قرارگاه مقداد اربعین از تلاش تمامی رده های ناجا در برگزاری ماموریت بزرگ اربعین و تسهیل در تردد زائران در مرز های سه گانه تقدیر و تشکر کرد.
وی با اشاره به حضور جمعی از افراد فاقد گذرنامه و ویزا در شهرستان مرزی مهران گفت: پلیس اجازه تردد غیرمجاز به این افراد را نخواهد داد.

درباره ی back118

همچنین ببینید

چه دارویی بخورم زانو دردم کمتر بشه!؟ – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

ماهنامه دنیای سلامت – دکتر محمد علیمرادی*: مفصل زانو از مفاصل بزرگ بدن است که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *