سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / تا ۲۶۰۰ میلادی زمین به گلوله آتش تبدیل می‌شود + مرزبان از مالک خونه به خونه شکایت کرد – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

تا ۲۶۰۰ میلادی زمین به گلوله آتش تبدیل می‌شود + مرزبان از مالک خونه به خونه شکایت کرد – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

خبرگزاری مهر – شیوا سعیدی قوی اندام: استیون هاوکینگ معتقد است تا ۲۶۰۰ میلادی زمین به یک گلوله آتش تبدیل می شود و انسان باید به دنبال سیاره قابل سکونت دیگری باشد
خبرگزاری مهر – شیوا سعیدی قوی اندام: استیون هاوکینگ معتقد است تا ۲۶۰۰ میلادی زمین به یک گلوله آتش تبدیل می شود و انسان باید به دنبال سیاره قابل سکونت دیگری باشد.

 هشدار استیون هاوکینگ؛تا ۲۶۰۰ میلادی زمین به گلوله آتش تبدیل می‌شود

به نقل از سی ان بی سی، استیون هاوکینگ  معتقد است انسان ها تا سال ۲۶۰۰ میلادی زمین را به یک گلوله بزرگ آتش تبدیل می کنند.

در همین راستا این فیزیکدان گفت: چنین سیستمی در کمتر از یک ساعت به مریخ می رسد و در حدود ۲۰ سال نیز از کنار آلفا سنتوری می گذرد.

او که از طریق ویدئو کنفرانس در همایش «تنسنتWE» در پکن سخنرانی می کرد، گفت: افزایش جمعیت و مصرف بالای انرژی سبب می شود زمین غیرقابل سکونت شود. به همین دلیل تا ۲۶۰۰ میلادی زمین به یک گلوله آتش بزرگ تبدیل خواهد شد.

این درحالی است که هاوکینگ در پروژه Breakthrough Starshot نیز شرکت دارد. هدف این پروژه ساخت فضاپیمایی است که با سرعت بیشتر از نور حرکت می کند و قابلیت کشف سیاره های قابل سکونت به خصوص در اطراف ستاره «آلفا سنتوری» را دارد.

او در ادامه افزود: انسان برای اجتناب از این امر  باید به دنبال سیاره ای قابل سکونت باشد.

——————-
ورزش سه: بازی دو تیم خونه به خونه بابل و سیاه جامگان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی با حواشی و جنجال هایی همراه بود
مسئولان و اعضای تیم سیاه جامگان به خاطر شرایط میزبانی اعتراض داشتند و عباسی، مدیرعامل سیاه جامگان عنوان کرد که تماشاگران بابلی به سمت علیرضا مرزبان، مربی سیاه جامگان سنگ و پرتقال پرتاب کرده‌اند؛ اما قاسم حسن زاده، مدیرعامل تیم «خونه به خونه» در واکنش به این حرف های گفت:

ورزش سه: بازی دو تیم خونه به خونه بابل و سیاه جامگان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی با حواشی و جنجال هایی همراه بود.
همین حرف ها باعث شد تا علیرضا مرزبان و وکیلش امروز با حضور در دادسرای فرهنگ و رسانه از مدیرعامل تیم خونه به خونه به خاطر این حرف هایش شکایت کنند. مصطفی سلیمانی، وکیل علیرضا مرزبان با تایید این خبر گفت که امروز علیرضا مرزبان به اتهام نشر اکاذیب و حرف های نادرست درباره او، شکایت کرده است.

«ناظر داوری و ناظر بازی شاهد هستند که هیچ سنگی در کار نبوده است. فقط یک خرمالو بود، آن هم چون زمانی که مرزبان اینجا بود، خرمالو خیلی دوست داشت به او خرمالو دادند! چطور عباسی می‌تواند چنین دروغ‌هایی بگوید؟».

درباره ی back118

همچنین ببینید

چه دارویی بخورم زانو دردم کمتر بشه!؟ – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

ماهنامه دنیای سلامت – دکتر محمد علیمرادی*: مفصل زانو از مفاصل بزرگ بدن است که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *