سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / وقت آن نیست از حائری شیرازی و قرائتی بیاموزیم؟ + ایرانپوریان: مقابل ذوب‌آهن کار بسیار سختی داریم – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

وقت آن نیست از حائری شیرازی و قرائتی بیاموزیم؟ + ایرانپوریان: مقابل ذوب‌آهن کار بسیار سختی داریم – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: چقدر «عذرخواهی» بر ذمه ما مانده است، حواس‌مان هست؟ یادمان هست آتش در خرمن آبروی چه کسانی کشیده‌ایم؟

 صاحب تریبون‌ها که هم به صدای بلند می‌نوازند و هم این نواخت‌شان بر صفحات کاغذ می‌نشیند و در فضای مجازی هم دست به دست می‌شود، حواس‌شان هست شاخه درخت چه کسانی را می‌شکنند و ردا از شانه چه کسانی پاره می‌کنند؟ یادشان هست هرکس را در دایره جناح و گروه و فهم خود نیافتند، به چه اتهام‌هایی آنان را زخم زدند؟
این روز‌ها، بعد از ماجرای عذرخواهی آقای قرائتی از آقای دوربینی و بعد از آن، عذر خواهی آیت‌الله حائری شیرازی درباره جناب خاتمی و آقای ری شهری، فکر می‌کنم وقت آن باشد که نهضت عذرخواهی راه بیفتد تا همه از هم عذر بخواهیم و همه نیز هم را ببخشیم تا ذمه‌ها از حق الناس آبروی مردم، بری، شود و سبکبال و مهربان دل بتوانیم به فردا‌ها فکر کنیم والا وقتی دل‌ها پر از حقد و کینه است و زبان‌ها، شمشیر می‌شود و به چپ و راست می‌زند، نخواهیم توانست بند از پای، بگشاییم و به سوی آینده قدم برداریم. وقتی از قلم‌ها و بیان‌ها، آتش بجهد نمی‌توان به کشت و کار رستگاری امید بست.

وقت آن نیست آیا که از آیت‌الله حائری شیرازی و استاد قرائتی بیاموزیم و عذر تقصیر بخواهیم و نهضت عذرخواهی ملی راه اندازیم؟

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: چقدر «عذرخواهی» بر ذمه ما مانده است، حواس‌مان هست؟ یادمان هست آتش در خرمن آبروی چه کسانی کشیده‌ایم؟
 صاحب تریبون‌ها که هم به صدای بلند می‌نوازند و هم این نواخت‌شان بر صفحات کاغذ می‌نشیند و در فضای مجازی هم دست به دست می‌شود، حواس‌شان هست شاخه درخت چه کسانی را می‌شکنند و ردا از شانه چه کسانی پاره می‌کنند؟ یادشان هست هرکس را در دایره جناح و گروه و فهم خود نیافتند، به چه اتهام‌هایی آنان را زخم زدند؟…

——————-
خبرگزاری میزان: محمد ایرانپوریان در خصوص برد تیمش مقابل تیم فوتبال فجر شهید سپاسی در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اظهار داشت: در جریان بازی ما بسیار عملکرد خوبی داشتیم اما به هر حال تیم حریف هم پا به پای ما پیش می‌آمد
ایرانپوریان افزود: ما در صحنه پنالتی سینا عشوری با اختلاف مناسبی از حریف پیش بودیم، اگر بازی مساوی بود قطعا شرایط فرق می‌کرد. به هرحال دوست داشتم سینا عشوری بتواند گلزنی کند که متاسفانه این اتفاق رخ نداد.

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی در رابطه با پنالتی از دست رفته تیمش، تصریح کرد: در جریان بازی یک پنالتی به سود ما گرفته شد و با توجه به اینکه سینا عشوری مدت زیادی از میادین دور بود، صلاح بر این بود که پنالتی توسط او زده شود که تبدیل به گل نشد.

وی در پایان صحبت‌هایش در ارتباط با بازی هفته یازدهم تیمش مقابل ذوب‌آهن، خاطرنشان کرد: مقابل این تیم واقعا کار بسیار سختی داریم. بازیکنان این تیم بسیار باتجربه‌ هستند ضمن اینکه آنها کادرفنی بسیار خوبی هم دارند. امیدوارم که در جمع هواداران خودمان بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

وی ادامه داد: در نیمه دوم کادرفنی تغییرات بسیار خوبی انجام داد و به نظرم، تغییراتی که صورت گرفت باعث شد تا عملکرد ما در نیمه دوم خیلی بهتر شود. در جریان بازی یارگیری‌های مناسبی داشتیم که در نهایت منجر به پیروزی‌مان شد.

خبرگزاری میزان: محمد ایرانپوریان در خصوص برد تیمش مقابل تیم فوتبال فجر شهید سپاسی در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اظهار داشت: در جریان بازی ما بسیار عملکرد خوبی داشتیم اما به هر حال تیم حریف هم پا به پای ما پیش می‌آمد.

درباره ی back118

همچنین ببینید

جایزه ۵ میلیون دلاری به ایران می‌رسد؟ + مصباحی مقدم: دولت باوری به اقتصاد اسلامی ندارد – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

خبرگزاری تسنیم: در جریان مراسم قرعه‌کشی جام ملت‌های آسیا 2019 امارات، شیخ سلمان، رئیس کنفدراسیون …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *