سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / چمنیان: بازیکنانمان از اروپا پیشنهاد دارند – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

چمنیان: بازیکنانمان از اروپا پیشنهاد دارند – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

ایسنا: جلسه کانون مربیان فوتبال ایران امروز (دوشنبه) در سالن خانه مشق تهران برگزار شد. در این جلسه که جمعی از پیشکسوتان فوتبال ایران به همراه مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال و چند تن از مربیان شاغل در فوتبال ایران حضور داشتند

او افزود: کانون مربیان محلی است برای تبادل نظر مربیان٬ سوای از سن یا پست و سمتی که دارند. ما فوتبال را بصورت یک کل نگاه میکنیم و همه مردم فوتبال ایران را به این شکل میبینند. وقتی مربیان کنار هم قرار گیرند تبادل نظر میکنند و فوتبال ایران را به یک سو میبرند. امیدوارم کنانون مربیان هم بتواند این کار را انجام دهد.

سرمربی تیم ملی نوجوانان در ادامه در بین خبرنگاران درباره پاداش ملی پوشان نوجوان و کادر فنی این تیم پس از جام جهانی اظهار کرد: ما سال گذشته هم نایب قهرمان آسیا شد اما عملکرد تیم ملی ایران در جام جهانی باعث شد که مردم به فوتبال نزدیک شوند و لذت ببرند و تا بازی بعدی اشتیاق داشته باشند. ما بازخورد این اتفاق را در بازگشت از هند دیدیم و برخورد مردم نشان میداد که بقول معروف با تیم ملی نوجوانان “حال کردند”. فاموش نکنیم که پشت این اتفاق یک سال و نیم تلاش و برنامه ریزی داشتیم. این اتفاق نشان داد که میتوانیم با جدیت و برنامه ریزی در تمام سطوح فوتبال موفق باشیم. درباره پاداش هم باید بگویم که برخورد مردم و رسانه ها در طول یک هفته ای که ما به ایران آمدیم، بزرگترین پاداشمان بوده است.

چمنیان درباره رفتن بازیکنان تیم ملی نوجوانان به اروپا تصریح کرد: صحبت های زیادی از کشورهای اروپایی شده است. البته بازیکنان ما همه تحت قرارداد هستند. چیزی که ما در طول این مدت به عنوان وظیفه ای داشتیم، یاد دادیم این بوده که آنها بعنوان سرمایه ملی با منطق و حساب و کتاب تصمیم گیری کنند. امیدوارم تصمیم درستی بگیرند و به فوتبال ایران کمک کنند.

عباس چمنیان درباره فعالیت‌های کانون مربیان و کمکی که این کانون می‌تواند به مربیان جوان ایرانی کنند، گفت: اگر ارکان اصلی فوتبال مربیان هستند به صورت جزیره ای عمل کنند نمی‌تواند به فوتبال ایران کمک کند باید عملکرد و تفکر مربیان در یک سو باشدتا منجر به پیشرفت ما شود.

ایسنا: جلسه کانون مربیان فوتبال ایران امروز (دوشنبه) در سالن خانه مشق تهران برگزار شد. در این جلسه که جمعی از پیشکسوتان فوتبال ایران به همراه مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال و چند تن از مربیان شاغل در فوتبال ایران حضور داشتند. در این مراسم از عباس چمنیان سرمربی تیم ملی نوجوانان و رضا ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال تقدیر و لوحی با آنها داده شد.

درباره ی back118

همچنین ببینید

چه دارویی بخورم زانو دردم کمتر بشه!؟ – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

ماهنامه دنیای سلامت – دکتر محمد علیمرادی*: مفصل زانو از مفاصل بزرگ بدن است که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *