سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / حاجی بابایی: جمنا یک حرکت فراجناحی بود – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

حاجی بابایی: جمنا یک حرکت فراجناحی بود – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

خبرگزاری مهر: حاجی بابایی در جمع اعضای شورای مرکزی جمنا و فعالین فرهنگی استان یزد با اشاره به فلسفه زیر بنایی تشکیل جمنا، گفت: جمنا یک حرکت ملی وفراجناحی بود که به منظور مبارزه با موریانه هایی که انقلاب را تهدید می کنند، تشکیل شد
وی اظهار امیدواری کردکه از پتانسیل موجود جمنا در راستای اهدافی که برای ایجاد عدالت و مبارزه با ظلم وفساد در هر جایگاهی که باشد بیشترین بهره برداری صورت گیرد.

وی بیان کرد: حرکت جمنا کار بسیار بزرگ و ظرفیت کم نظیری بود که می تواند ما را به پیروزیهای بزرگ برساند باید نقاط قوت آن تقویت شود وبا بررسی دقیق اشکالات برطرف شود.

عضو جمنا گفت: در سال ۱۳۹۲ ما به عدم وحدت نباختیم ما انتخابات را در مناظره واگذار کردیم؛ سال ۱۳۹۶ وحدت کردیم؛ اما در روند کار و مناظره میدان را واگذار کردیم، روند کار ما برخلاف اهداف تعیین شده در عمل از بالا به پایین بود.

وی ادامه داد: نظام جمهوری اسلامی ایران از مردم متعهد و رهبری بسیار مقتدر برخوردار است این مسئولین و برنامه ریزان هستند که باید در رفتار خود تجدید  نظر کنند؛ باید  خدمت صادقانه به مردم سرلوحه برنامه ها باشد.

وی اظهار داشت: ما حتی اصولگرایی را هم نتوانستیم به میدان بیاوریم؛ قرار ما این بود که آدمهای تاثیر گذاری که از هر جناحی جذب شوند، اما این توفیق را بدست نیاوردیم.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مشکلات کف جامعه را باید در نظر گرفت و با برنامه ریزی مناسب در رفع آنها تلاش کرد.

حاجی بابایی اظهار داشت: لیستی که بسته شد جامع نبود؛ باید در بستن لیست نهایی ضمن رعایت همه اصول سلایق اقشار مختلف جامعه را درنظر گرفت باید کف جامعه را دید و شناخت وجذب کرد.

حاجی بابایی در تبیین نحوه شکل گیری جمنا به عنوان یک تشکل کاملا مردمی گفت: رمز موفقیت حرکتی که شکل می گیرد این است که شکل گیری آن از پایین به بالا باشد؛ اما در این نکته موفق نبودیم و درست و کافی عمل نکردیم.

وی افزود: هدف ما از ابتدا در جلسات متعددی که داشتیم این بود که یک جمع ملی وپرقدرت برای مبارزه با فساد درهر طیف وجناحی که باشد پایه ریزی کنیم؛ به گونه ای فارغ از مسائل جناحی فقط به شناسایی اسیب هایی که نظام را تهدید می کند پرداخته وبه دنبال ارائه راهکار باشیم.

وی  افزود: ما افتخار می کنیمکه در جمهوری اسلامی ایران هزینه نظام را بپردازیم اما حق نداریم و خدا این اذن را نداده است که برای نظام هزینه تراشی کنیم.

وی افزود: باید وحدت دلی شکل بگیرد باید همه برای یک هدف والا همگام قدم برداریم، تاکید دیگر جمنا این بود که نباید فضای جامعه را دو قطبی کنیم.

نماینده مجلس دهم تاکید کرد: برنامه اولیه این بود که در یک حرکت فراجناحی در انتخابات هرکسی وارد شود و بصورت کامل وآزاد نظر افراد اعمال شود، اما متاسفانه تاثیر گذاریها از بالا و حرکت بر خلاف سیاستگذاریهای اولیه دیده شد.

خبرگزاری مهر: حاجی بابایی در جمع اعضای شورای مرکزی جمنا و فعالین فرهنگی استان یزد با اشاره به فلسفه زیر بنایی تشکیل جمنا، گفت: جمنا یک حرکت ملی وفراجناحی بود که به منظور مبارزه با موریانه هایی که انقلاب را تهدید می کنند، تشکیل شد.

درباره ی back118

همچنین ببینید

چه دارویی بخورم زانو دردم کمتر بشه!؟ – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

ماهنامه دنیای سلامت – دکتر محمد علیمرادی*: مفصل زانو از مفاصل بزرگ بدن است که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *