سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / میزان درآمد دولت از شماره‌ گذاری خودرو + خسارت سیل به محصولات 3 روستای خوشاب – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

میزان درآمد دولت از شماره‌ گذاری خودرو + خسارت سیل به محصولات 3 روستای خوشاب – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

خبرگزاری ایسنا: براساس جدیدترین گزارش بانک مرکزی درآمد دولت از مالیات بر شماره‌گذاری خودرو در دو ماهه نخست امسال بالغ بر ۲۰۰ میلیارد تومان بوده است
همچنین درآمد دولت از مالیات بر واردات خودرو در دو ماهه نخست امسال نیز بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان بوده است. درآمد محقق شده دولت از این ناحیه حدودا یک دهم پیش‌بینی ۵۰۰ میلیارد تومانی مصوب در بودجه بوده است.

خبرگزاری ایسنا: براساس آموزش تعمیرات موبایل رایگان جدیدترین گزارش بانک مرکزی درآمد دولت از مالیات بر شماره‌گذاری خودرو در دو ماهه نخست امسال بالغ بر ۲۰۰ میلیارد تومان بوده است.
 این درآمد در حالی است که پیش‌بینی مصوب دو ماهه از این ناحیه در بودجه معادل ۱۹۰ میلیارد تومان بوده است.

همچنین درآمد دولت از مالیات بر نقل و انتقال خودرو در دو ماهه نخست امسال برابر با ۷۰ میلیارد تومان بوده است. البته درآمد دولت از این ناحیه کمتر از پیش‌بینی آموزشگاه تعمیرات موبایل ۱۰۰ میلیارد تومانی مصوب در بودجه بوده است.

——————-
خبرگزاری ایسنا: رئیس جهاد کشاورزی خوشاب گفت: بر اثر بارش شدید باران و سیلاب شب گذشته یک میلیارد و 110 میلیون ریال به باغها و مزارع سه روستای این شهرستان خسارت وارد کرد
خبرگزاری ایسنا: رئیس جهاد کشاورزی خوشاب گفت: بر اثر بارش شدید باران و سیلاب شب گذشته یک میلیارد و 110 میلیون ریال به باغها و مزارع سه روستای این شهرستان خسارت خرید بلیط هواپیما وارد کرد.
رئیس جهاد کشاورزی خوشاب عنوان کرد: در روستای دهنه شور نیز آبگرفتگی چند منزل مسکونی به‌وقوع پیوست که بخشی از منازل مسکونی آسیب دید.

ابراهیم رود سرابی در گفت‌وگو با خبرنگار اظهار کرد :سیل به بخش‌هایی از کشاورزی روستاهی درگاه آباد، داراب و دهنه شور خسارت وارد کرد.

وی افزود: در روستای داراب یک هکتار باغ سیب، زردآلو و گردو تخریب و به 2000 متر سطح زیر کشت پیاز، یونجه و سیب خرید بلیط هواپیما ماهان زمینی و 2000 متر باغات انگور خسارت وارد شد. در روستای درگاه آباد نیز 2 قنات اصلی تخریب شد و به 70 اصله درخت گردو و به یک هکتار زراعت یونجه و پیاز خسارت زیادی وارد شد.

وی گفت: خسارت سیل به روستای داراب 350 میلیون ریال و روستای درگاه آباد 750 میلیون ریال برآورد شد. شهرستان خوشاب 36 هزار هکتار زمین کشاورزی و باغی، 225 حلقه چاه عمیق و نیمه عمیق، 265 رشته قنات و 2 رودخانه دائمی دارد.

درباره ی back118

همچنین ببینید

جایزه ۵ میلیون دلاری به ایران می‌رسد؟ + مصباحی مقدم: دولت باوری به اقتصاد اسلامی ندارد – نئو بلاگ و وبلاگ نویسی

خبرگزاری تسنیم: در جریان مراسم قرعه‌کشی جام ملت‌های آسیا 2019 امارات، شیخ سلمان، رئیس کنفدراسیون …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *